Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Odeabank Mortgage Kredi’si Faiz Oranları

Odeabank Mortgage Kredi’si Faiz Oranları

Biz insanlar için barınma ihtiyacımız bir yana dursun, ev demek huzur demek. İçinde bulunduğumuz koşulların içinde bu huzura kavuşmakta biraz size imkânsız gelebilir. Odeabank’ın 120 aya varan vade seçenekleriyle size özel konut kredileri ile bu hayalinizi gerçekleştirmek için çok ileri tarihleri hatta emekliliğinizi beklemek gibi durumları artık kafanızdan çıkarabilirsin. Hayallerinizi ön plana alabilir ve bu huzurun keyfini çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken huzurum diyebileceğiniz yuvanızı beğenip ya da yatırım için tercih edebileceğiniz bir gayrimenkul bularak, Odeabank’ın yolunu tutmak.

Mortgage Kredi Türünün de Bazı Çeşitleri Mevcut, Gelin Bunlara Göz Atalım

İndirimli mortgage, ödemesi süresi boyunca ek olarak komisyon ya da ödeme yapıp faiz oranlarınızda ve aylık taksit tutarlarınızı düşürmek istiyor iseniz indirimli mortgage aradığınız kredi seçeneğidir. Mortgage’a başladığınızda elinize toplu bir ödeme olanağı geçti, toplu ödemeler yaparak yapılandırmaya gidilir. Faiziniz ve aylık ödeme tutarınızda büyük değişiklik gerçekleştirebilirsiniz.

mortgage-kredi-firsatlari-odeabank.jpg

Aylık ödeme planınızı kendiniz belirleyin, Odeabank’ın avantajlarının içinde gelire göre aylık ödeme planlamanızı kendiniz belirmeme avantajıyla aylık ödemelerinizde zorluk çekmeyin kaygıda kalmayın.

Merdiven mortgage, borcunuz var ise gitgide borçlarım bitecek diyorsanız, aylık gelirinizin giderek artacağından eminseniz, aylık ödemelerim küçük rakamlardan başlasın istiyorsanız merdiven morgage tam size göre.

Transfer mortgage, şu anda zaten mortgage’lıyım diyor iseniz, piyasalardaki faiz oranlarından daha yüksek ise, Odeabank’a transfer edip size uygun kredi ve faiz oranlarıyla ödeyebilirsiniz.

Ara ödemeli mortgage, aylık ödemek istediğiniz tutarlara ekstra ödeme yapmak istiyor iseniz ara ara ikramiye alan bir çalışan ya da mevsimsel işletme sahiplerindenseniz belirttiğiniz aylarda ödeme yapıp kredinizi daha kısa sürede bitirebilmeniz için sunulan Odeabank avantajlarından biridir.

Ödemeye geç başlamak, hayallerinizi bir adım öne almak istiyorsanız, Odeabank’ın aylık ödemelerinizi 3 ay taksit ertele avantajından faydalanabilirsiniz, bu süre içerisinde cebinizdeki nakitti temel alarak avantaj sağlamış olursunuz.

İlginizi Çekebilir:  Odeabank 0 Faizli İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

%100 mortgage avantajı, bu sistem, alacağınız gayrimenkulün uzman incelemesi raporuna göre %80’e kadar ödeme ücretinin tamamını Odeabank tarafından karşılamanız için belki de avantaj paketlerinin en iyisi diye söyleyebiliriz. Kalan %20’lik oranında uzman incelemesine uygun gayrimenkulünüzün teminat olarak göstermeniz koşulunda bu avantajdan faydalanabilirsiniz.

Bütün masraflar dahil konut kredisi, kredi kullanma süresince olası bütün masraflarınızı da kredinin içerisine alabilirsiniz, DASK ( zorunlu deprem sigortası) ve diğer tüm sigortaları kredinizin içine ekleyebileceğiniz avantajlarınızdan bir tanesidir.

Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız İçin Mortgage, TL, USD ya da EUR endeksli kullanabilecekleri Odeabank avantajınızdır. Ekspertiz değerinin %50’si kadar kullanabilecekleri bu kredi için bazı belgeler gerekecek.

Ev değiştirenlere mortgage, oturduğunuz gayrimenkulü satılmasını beklemeden yeni evinize hemen sahip olun, Satış süresi boyunca kullanacağınız mortgage kredisine aylık ödeme tutarlarınıza ara ödeme ekleterek beklemeden yeni ev sahibi olun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ