Kredi Notu Sorgulama

Nakit Para Lazım Yardım Kredi Çekemiyorum Nereden Para Bulabilirim

Ülkemizde kredi hizmete sunan birden fazla banka bulunur. Fakat bankalardan herkes akreditasyon kullanamaz. Bunun bir çok sebebi olabilir. En baş nedenlerden biri kredi notudur. Kredi notu riskli grupta olanlar yani daha önce bankalarla ilişkilerinde problemler yaşayanlara kredi çıkması çok zordur. Bunun dışında geliri olmayanlar için de bankadan kredi almak zordur. Çünkü banka verdiği kredi taksitlerini her ay karşılayabileceği iz bir gelirinizin olmasını ister. Geliri olmayana kredi vermek istemez. Ayrı sigortalı bir işte çalışmayanlar, bunlara rağmen ipotek gösterebilecekleri bir gayrimenkulleri olmayanlar bankalardan kredi kullanma konusunda oldukça problem yaşarlar.

Şimdi bu durumlardan dolayı bankalardan kredi kullanamayan kişiler acil nakde ihtiyaçları olduğunda başka çözümler ararlar. Borç bulabilenler borç alır, bulamayan kişiler banka gibi kredi veren başka yerler araştırırlar. İnsanların bu durumundan faydalanan yasa dışı işler yapan insanlarda bulunmaktadır. Uçuk faiz oranlarıyla nakde ihtiyacı olan kişilere para verebilmektedirler. Fakat bu insanlar bu işleri yasa dışı yaparlar ve sizden hak ettiklerinden çok fazlasını isterler. Bu yüzden nakit ihtiyacınız olduğunda bu tarz insanlara bulaşmamanızı tavsiye ederiz.

Bankalar Hariç Nereden Kredi Alabilirim

Nakde ihtiyacı olan kişiler bankalardan kredi alamaması dan doğan arayışlar için aslında bir yöntem var. Bankalar dışında kredi veren finans firmaları bulunmaktadır. Bazı şartlar altında size kredi kullandırabilirler. Örneğin kredi kullanmak isteyen kişilere senet ile kredi kullandırabilirler. Kredi kullanacağınız bu firmaları ayrıntılı araştırmalı ve o şekilde senet yapmalısınız. Daha sonra problem yaşama ihtimaliniz yüksek olabilir.

Bir de bankalardan kredi çekme ihtimalinizi neyden kaynaklı olduğunu bilmeniz gerekir. Bu durumu kurtararak aslında bankalardan kredi kullanmanız da mümkün olabilir. Örneğin kara listeye giren kişilere kredi veren bankalar bulunmaktadır. Güncel yapılan bu kampanyaları bankaların sitelerinden araştırabilirsiniz. Bu tarz durumlarda kredi kullanımınızı kolaylaştırmak için bankalara ipotek gösterebilirsiniz. İpotek gösterdiğiniz bankalar daha kolay kredi imkanı sağlıyorlar. Bir başka alternatife bankalara sağlam bir kefil sunmanın olacaktır. Bankalar size verdikleri kredinin ödemelerinin geri dönüşünün olacağına inandıklarında kredi kullandırmak konusunda olumsuz olmayacaklardır.

Acil Nakit Para Lazım

 

Borç Para Nerden Bulabilirim

İnsanlık hali hayatta yaşadığımız her an acil nakit ihtiyaçlarınız olabiliyor. Bu sağlık konusundan kaynaklanabilir, kaza bel olur onlardan kaynaklanabilir. Bu tarz durumlarda genellikle ilk önce bankaların kapısını çalarız kredi için. Aslında ilk önce bankalardan medet ummamız en doğrudur. Güvenilirdir, yasaldır bu yüzden rahatlıkla kredi kullanabiliriz. Fakat farklı sebeplerden dolayı bankalardan kredi çekmeyecek duruma geldiysek o zaman parayı nerelerden bulmalıyız? Öncelikli olarak yakınlarınıza medet umar borç isteriz ki tanıdığımız kişiler çok daha anlayışlı olacaklardır bu durumlarda. Fakat borç bulamayan kişilerin kullandıkları başka bir borç kanalı bulunmaktadır. Biz günümüzde onlara tefecilik deriz. Tefeciler insanlara borç verirler senet karşılığında fakat verdiklerinin iki katı belki üç katı faiz koyarlar üstüne ve insanların bu zor durumlarından faydalanırlar ve yaptıkları iş kesinlikle yasa dışıdır. Bu tarz kişilerden borç almanızı kesinlikle öneriyoruz.

Senetleri Kredi Veren Finans Şirketleri

Para ihtiyacı içerisinde olan kişilerin bankalardan kredi çekememeleri  durumunda başka nerden nakit bulacaklarına dair arayışları olur. Bir alternatif olan finans firmaları insanlara kredi imkanı sunmaktadır. Finans firmaları bankalar gibi değildir daha kolay kredi verebilmektedirler ama sizden yine de evrak isterler, çalışma belgesi isterler. Bu yüzden finans firmalarına da başvururken bu şartları düşünün. Her Finans firmasının kredi kullandırma yöntemi farklı olabilir kimi senetle kullandırırken kimisi ise kıymetli emanetler alarak kredi kullandırır. Bu Finans firmalarından hangisinden kredi kullanacağınıza firmaları ayrıntılı araştırarak karar vermelisiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 22 YORUM
 1. Allimamudbureaudechange@gmail.com dedi ki:

  Nakit para mı lazım ? Bize ulaşın…

 2. Ramazan dedi ki:

  Slm görüşebilir miyiz 0532 467 7736 10.000 lazım

 3. Erol karaer dedi ki:

  Selam 7000 lazim nadil basvuraczgim gsm 05393699070

 4. Ramazan dedi ki:

  Slm bana acil 15000 lâzım 05306044402

 5. Nuray dedi ki:

  Kıredi çekmek istiyorum

 6. Leyla Baturay dedi ki:

  Bankadan kredim var yapılandırma yaptım kartlara borcum var icralik oldum kamudan emekliyim mersinde oturuyorum bana çok acil 40000 TL ihtiyacım var üç ayda bir maaş alıyorum kredimi kapatırsanız 3 ayda bir 3000 TL ödeme yaparım

 7. Leyla Baturay dedi ki:

  Bana tüm borcumu kapatmak için 40000 TL lazım

 8. Mehmet şengül dedi ki:

  7sene önce yasadım sorun 10000 tl lazım telim 0553.742.96.75 arasanız sevinirim

 9. Satukturkcan dedi ki:

  ihtiyacım. Var.yardim.isdiyorum.

 10. orhan dedi ki:

  kredi çekmek istyorum5537069594

 11. orhan dedi ki:

  bankalara borcum da yok ama karalisteye girdiğim için 5 sene geçmesi gerekmiş nasıl çekebilirim yardımcı olunursa sevinirim. tskler çocuk asker maddi sıkıntı içerisindeyiz. tskller

 12. Namikatamer dedi ki:

  10.000 tl kredi alabilirmiyim.
  0551 158 88 47

 13. Namikatamer dedi ki:

  10.000 krdi alamak istiyorum

 14. Allimamudbureaudechange@gmail.com dedi ki:

  Acil kredi almak için şimdi bize ulaşın

 15. şahin kılıc dedi ki:

  Slm bana 10.000 göruşebilirmiyiz05464883961 cok sıkıntımvar

 16. Rahmi dedi ki:

  Yayınlı. Günler. Bana 10000. Lazım. 5386305758

 17. Serhat dedi ki:

  Kredi lazım acil 15.000 tl

 18. süleyman dedi ki:

  ben şuanda kıredi notum çok düşük ve icralık olmak üzereyimkıredialmıyorum acilen 10000tl lazım5367700703

 19. erdinç güney cep tel 05424237591 dedi ki:

  kıredi cekmek istiyorum 10.000

 20. Halit polat dedi ki:

  Kredi lazım

 21. Halit polat dedi ki:

  Acil kredi lazım

 22. privateloaninvestment@hotmail.com dedi ki:

  stres ve hizli onayi olmadan kisisel veya isletme kredisi ihtiyaciniz var mi? Eger öyleyse, lütfen bize ulasin.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.