Kredi Notu Sorgulama

Moneygram Anlaşmalı Bankalar Hangileridir

Moneygram başta Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm Dünyada hızla büyüyen bir para transfer sistemidir. Moneygram sayesinde tüketiciler dünyanın her yerine para gönderebilir, aynı şekilde para çekebilirler. Moneygram sadece kişiden kişiye para gönderimine olanak tanır. Son verilere göre 170 – 180 ülkenin kullanmış olduğu Moneygram sistemi sayesinde güvenli şekilde istediğiniz ülkeye para transferini yapabilirsiniz.

Money Gram

Money Gram

Moneygram yerine havale yaparak ta para transferi yapılır fakat bu konuda daha fazla masraf tutarı ödemek istemiyorsanız Moneygram’ı tercih etmelisiniz. Moneygram ile para transferi yapmak için istediğiniz zaman anlaşmalı bir bankaya giderek. Moneygram formunu doldurmanız istenir. Formu doldurduktan sonra banka görevlisi personele masraf tutarını ödersiniz ve size bir makbuz verir. Bu makbuz formunda bulunan referans numarasını gönderdiğiniz kişiye bildirmeniz dâhilinde anında karşı taraf para transferini olumlu şekilde sonuçlandırır. Yani sizin gönderdiğiniz parayı dünyanın neresinde olursa olsun çok basit bir şekilde çekebilmektedir. İsterseniz Moneygram sayesinde yüklü miktardaki paranızı, seyahat edeceğiniz ülkeye önceden gönderebilirsiniz ve gönül rahatlığı ile yolculuğunuzu yapabilirsiniz.

Güvenilir bir şekilde referans numaranız ile anlaşmalı bankalardan paranızı çekebilirsiniz. Money gramın bir diğer özelliği ise göndermiş olduğunuz paraya mesaj bırakabiliyorsunuz. Moneygram ilk 10 kelimeye kadar olan cümlenize para talep etmemektedir. Başka bir ülkeye gönderdiğiniz paranız bir başkası tarafından kesinlikle çekilemez, çünkü para verilmeden önce ne kadar miktar para gönderildi sorusunu soran bir banka personelini karşında görecektir.

Örneğin 50 bin TL gönderdiyseniz karşı taraf 49 Bin TL dediği zaman parayı çekemez.Denizbank, Kuveyt Türk ve Bank Asya’dan Moneygram sistemini kullanabileceğiniz bankalardır. Denizbank acentelik bayisini elinde bulundurmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.