Mobil Kredi Veren Bankalar Hangileri

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mobil kullanımı ülkemizde oldukça yaygın olan bir iletişim ağıdır. Mobil ile hem görüşme yapabilir hem de tüm ihtiyaçlarımıza anında karşılık bulabiliriz. Buna örnek olarak mobil ile kredi başvurusu yapmak hem zamandan kazanmamızı hem de fazla evraklar ile uğraşmadan basit olarak kredi ve kredi kartı başvurularını yapabilmekteyiz. Türkiye şartlarında hizmet veren tüm bankalar müşteri kapma derdinde oldukları için genelde tüm bankacılık ürünlerini, bizlere sunarken her yoldan başvuru kabul etmektedirler. Bunlara örnek verecek olursa ;

  • Sms ile kredi başvurusu
  • Şubeler aracılığı ile kredi başvurusu
  • Banka ATMlerinden kredi başvurusu
  • Müşteri hizmetleri yani telefon bankacılığı ile kredi başvurusu
  • Reklam hizmetleri ile kredi başvurusu (TV, Radyo ve internet reklamları)

Yukarıdakiler arasında en hızlı başvurulardan bir tanesi şüphesiz sms ile kredi başvurusudur. Biz buna mobil kredi veren bankalar demekteyiz. Bu krediyi veren bankalara bakmak istediğimizde ise ;

Akbank, Denizbank, Yapıkredi, Garanti, Halkbank, Vakıfbank, İş bankası, Ziraat Katılım Bankası, Finansbank, TEB, Odeabank ve ingbank sıralabilir. Bunlar bir birleri ile rekabet içinde olduklarından dolayı TV reklamlarında bunları sıklıkla görüyoruz. Hali ile yeni Pazar ihtiyaçlarını karşılamak adına mesaj ile krediniz cepte hizmetleri, tüm bankalarda bulunmaktadır. Sizlere sunalan sms kodu ile TC kimlik numaranızı yazarak, kredi onayı alıp almayacağınızı sizlere cevap olarak mesaj ile atacaktır. Burada dikkat edilen önemli ayrıntılardan bir tanesi sms ile kredi başvurularında genelde mesaj ücretleri alınmıyor diye biliyoruz.

Mobil Kredi Faiz Oranları

Genelde faiz oranları aynıdır yani TV veya şube içinde başvurduğunuz faiz oranları değişken değildir. Ancak internet üzeri kredi başvurularında faiz oranlarının daha düşük olduğu belirtiliyor. Bunun içinde faiz oranlarına bakılması önerilir.

Mobil kredi başvuruları ile ev kredisi, ihtiyaç ve taşıt kredisine başvurmak mümkün. Bunun için her bankanın sms kodu farklı olduğunu belirtelim. Genelde 4 haneli olmakla beraber söz konusu sms gönderiminin operatörlere göde değişken olduğununda altını çizelim.

mobil kredi başvurusu

mobil kredi başvurusu

Mesaj ile kredi başvuru sonucu öğrenme

Başvuru sonuçlarını kendi cep telefonu numaranızdan yaptığınızda, sonuç sizlere ortalama 5/10 dk arasında aynı numaranıza gelecektir. Genelde olumlu gelen mesaj için sizlerden istenen belgeler talep edilerek, en yakın banka şubesine uğrayıp, kredinizi almanız belirtilir. Zaten onay verilmezse bir sıkıntınızın olduğu ortaya çıkacaktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status