Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Maaşım İş Bankası’ndan İhtiyaç Kredisi

Maaşım İş Bankası’ndan İhtiyaç Kredisi

Günümüzün giderek gelişen yaşam standartları, insanları da daha iyi bir hayata sahip olmak için nakit arayışı içine sokmaktadır. Tatile gitmek, yeni bir eşya almak, ev tadilatı, okul masrafları gibi ihtiyaçlar günümüzün temel ihtiyaçları arasında kabul ediliyor. Bu ihtiyaçlar için ise kısa vadede en kolay çözüm banka kredileri olmakta. İş Bankası, maaşını bankasından alan emekli veya çalışan müşterilerine cazip seçeneklerle ihtiyaç kredisi kullandırma avantajı sunuyor. İş bankası ihtiyaç kredisi hakkında daha fazla bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Maaşım İş Bankasından İhtiyaç Kredisi Faizleri

maasim-is-bankasi-kredisi.jpg

Maaşım İş Bankasından ihtiyaç kredisi 5.000 TL’den 50.000 TL’ye kadar uzanan geniş bir finansman içeriyor. İhtiyacınız olan krediyi kullanırken, kredinin miktarına ve vadesine göre kredi faizleri değişkenlik gösteriyor. Örneğin 5.000 TL’lik bir krediyi 12 ay vade ile ödediğinizde %1,18’lik bir faiz ödemiş oluyorsunuz. 50.000 TL’lik bir krediyi 48 ay vade ile ödediğinizde ise %1,14’lük bir faiz oranından faydalanırsınız.

Maaşım İş Bankası'ndan İhtiyaç Kredisi Çekme Koşulları

İş Bankası’nın sunduğu bu cazip krediden faydalanmak için aranan tek bir koşul vardır. Maaşınızı veya emekli maaşınızı İş Bankası’ndan almak, krediye başvurmak için yeterlidir. Banka kriterleri gereğinde herhangi olumsuz bir durumunuz yoksa, onay alınması halinde kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Maaşım İş Bankası'ndan İhtiyaç Kredisi Avantajları

Bankanın sunmuş olduğu kredinin en büyük avantajı 50.000 TL’ye kadar yükselebilen finansman desteğinin ve 48 aya kadar artabilen vade seçeneklerinin olmasıdır. Ayrıca krediden faydalanacak müşteriler için düşük faiz oranları uygulanır.

Maaşım İş Bankası'ndan İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İş Bankası kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzdan bir mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Mesaja büyük harflerle NAKİT, T.C. kimlik numaranız, çekilmek istenen kredi tutarı ve aylık gelirinizi aralarında bir boşluk bırakarak yazıp 4402’ye göndermeniz yeterlidir. Ayrıca krediye banka şubelerinden, ATM’lerden, internet veya telefon bankacılığı üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  İş Bankası Swift Kodu Sorgulama

İş Bankası kredi başvurunuz yaşınıza, maaşınıza ve kredi notunuza göre değerlendirilerek, kullanabileceğiniz miktar hesaplanır. Kredi başvurunuz onay aldıktan sonra bankada hesabınız bulunuyorsa, bir talimat vererek şubeye gitmeye gerek kalmadan kredinizi kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ