Krediyle Cep Telefonu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Akıllı telefonlar olarak ta bilinen cep telefonlarının fiyatları her geçen gün yükselmeye devam ederken kredi kartına taksit yasağı getirilmesi de cep telefonu satın almak isteyen kişilerin zorlanmasına neden olmaktadır. Taksitle cep telefonu almak isteyen kişilere ise bu sorunun çözümü olarak krediyle cep telefonu almak sunulmaktadır.

Teknoloji Kredisi 

Bankalar tarafından teknokredi ve teknoloji kredisi gibi sloganlar ile kullandırılan bu kredi paketlerinde bankanın amacı satın aldığınız elektronik ürünün ödemesini finanse etmektedir. Genelde perakende elektronik mağazaları içerisinde müşteri temsilcisi bulunan stantlar kurularak anında kredi hizmeti ile kredi kullanımı gerçekleştirilir.

Daha siz mağazada satın alma işlemini tamamlamadan kredi kullanma işlemi gerçekleştirilir ve satın alacağınız ürünün tutarı kadar paranın yüklendiği bankamatik kartı size teslim edilir. Kasada ödemenizi bu kart ile yaparak beğendiğiniz cep telefonunu 48 aya varan taksitlerle satın almanız sağlanmış olur.

Taksitle Telefon 

Bunun yanı sıra cep telefonu operatörleri de taksitle telefon almak isteyen kişilere hizmet vermektedir. Ancak bu telefonlarda operatörlerin kendi paketlerini de fiyatlara dahil etmeleri toplamda çok yüksek tutarların ödenmesine neden olmaktadır. Telefon operatörleri yerine bu nedenle banka kredisi ile cep telefonu almak çok daha avantajlıdır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

Krediyle Cep Telefonu Alma İşlemi Nasıl Yapılır? İle Alakalı Kredi Notu Sorgulama Yazıları

DMCA.com Protection Status