Kredi Ön Onaydan Sonra

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

SMS kredi başvurusu imkanlarından yararlanan ya da internetten kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilere bankalar bu başvurularını uygun bulmaları durumunda kredi ön onayı vermektedir.

Kredi Ön Onay Nedir?

Banka şubelerinden şahsen yapılmayan kredi başvuruları için bankalar kredi ön onayı adı verilen özel bir işlemde bulunmaktadır. Ön onay verilen kredi başvuruları kişinin başvuruda bulunurken beyan ettiği şartları taşıdıklarını kanıtlamaları durumunda kredi kullanabilecekleri anlamına gelmektedir. Yani SMS kredi başvurusu ve internetten kredi başvurusu yapan kişilerin bu başvuruları banka tarafından ön onaylı olarak kabul edilmekte, daha sonra kişinin ilgili belgeleri ibraz etmeleri ile beraberde kredi onayı tamamlanarak kişinin kredi kullanımı gerçekleştirilmektedir.

Ön Onay Alınmış Kredi Nedir?

Ön onay alınmış kredi kişinin kredi başvurusunun banka tarafından kabul edildiği ve bankaya şahsen başvuruda bulunması durumunda talep ettiği kredi tutarını kullanabileceği anlamına gelmektedir. Ön onay alınan kredinin iptali için kişinin bankaya ilgili evrakları teslim etmemesi yeterlidir. Krediden cayma hakkı her kredi başvurusu için sunulan bir hak olmakla beraber bazı bankalar onaylanan kredinin kullanılmaması durumunda kredi istihbarat ücreti adı altında bir miktar masraf talep etmektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status