Kredi Notuna Bakmadan Kredi Veren Bankalar

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bankaların kredi kullanmak için kredi başvuru formu dolduran müşterilerinde değerlendirmeye alınan ilk kriterlerden biride kredi notu ortalamasıdır. Bankaların ortaklaşa bir platform üzerinde kurdukları Kredi Kayıt Bürosu tarafından çıkarılan tüketiciyi koruyan kanunlara karşı ellerini güçlendirmek için oluşturulan Findeks kredi notu sistemi her geçen gün daha fazla alanda kullanılmaktadır. Peki, kredi notuna bakmadan kredi veren bankalar var mıdır?

Kredi Notu Olmayana Kredi 

Pek çok kişi düşük kredi notuna kredi ya da sıfır kredi notuna kredi kullanıp kullanamayacağını merak etmektedir. Kredi notuna bakmadan kredi veren hiçbir banka bulunmamakla beraber daha kolay kredi onayı verdiği için düşük kredi notuna kredi veren bankalar bulunmaktadır.

ABank N Kolay Düşük Kredi Notuna Kredi 

Özellikle de son dönemde N Kolay kredi kampanyası ile öne çıkan ABank en kolay kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Bu kredi paketinden az riskli kredi notu ortalaması ile orta riskli kredi notu ortalaması olan kişiler yararlanabilirken yüksek riskli kredi notu olan kişiler ise sadece ipotekli kredi paketleri ile kredi kullanma fırsatı sağlanır.

Kredi Notu Olmadan Kredi Veren Bankalar 

Kredi notunun sıfır olması durumunda kişinin kredi onayı alması kesinlikle mümkün değildir. Ancak düşük kredi notuna kredi veren bankalar bulunduğu için bu kişilerin kredi onayı almaları mümkündür. Özellikle de kolay kredi veren bankalar üzerinden başvuruda bulunan kişilerin kredi onayı alma şansları daha yüksektir. Kolay kredi veren bankalar arasında Odeabank, Finansbank, Burgan Bank, İNG Bank ve ABank yer almaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status