Kredi Notu Düşük Olana Kredi Veren Bankalar

Paylaş
 

Bankalar şahıslara kredi verirken şahısların kredi notunu baz almaktadır. Kredi Notu seviyesi ortalamanın altında kalanlar ne yazıkki kredi ön onayını bile geçemezler. Bunun yanında düşük miktarlı bir kredi onayını bile geçemezler. Bu yüzden kredi notu şahısların hayatlarında önemli bir gelir etkenidir diyebiliriz. Kredi notunuzu artırmanın yollarını bu yazımızda çok iyi anlatmıştık ve sizde bu yazımızdan yola çıkarak kredi notunuzu nasıl artırabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olana Kredi Veren Bankalar

Bankaların geneline baktığımızda kredi notuna bağlı olarak çalıştıkları için tüm bankalar sizlere kredi verebilir. Bankalara bakıldığında Akbank, İşbank, Denizbank, Vakıfbank, Odeabank, Garanti ve Finansbank başlarda gelmektedir. Ancak bu bankalar da kredi notuna bağlı olarak çalışır. Dolayısı ile kredi notunuz düşük ise bankalardan kredi çekmek bir hayli zordur. Ancak hemen korkmanıza gerek yok ! Neden ? diyeceksiniz.

Kredi Notu Düşük Olana Kredi Veren Bankalar ı incelediğimizde bankaların sizlerin kredi notunu esas aldıklarını demiştik. Kredi notunuz da düşük ise hemen umutsuzluğa kapılmayın zira bankalar her müşteriye kredi vermek isterler daima kendi karlarını düşündükleri için kapılarına gelen her müşteriyi geri çevirmekten yana değildirler. Bu yüzden bankaların çoğu kredi notu düşük olanlardan kefil istemektedir. Yani kefiliniz var ise hızlıca kredi alabilirsiniz.

Kredi Notu Kaç Olmalı

Kredi Notu Kaç Olmalı

Kefilim Yok Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Alabilirim ?

Bu sorunun yanıtı da çok basit aslında . Yukarıdaki şartları sağlamayan bireyler kredi çekmek istediklerinde yanlarında kefil göstermedikleri takdirde bankaların çoğu sizden üzerinize kayıtlı mal varlığınızı belgeleyenlere kredi yine vermektedirler. Bu yüzden üzerine bir mal varlığı var ise ipotek ettirip hızlıca kredi alabilirsiniz.

Hiçbirşeyim yok yine de kredi alabilir miyim ?

Bankaların sizlerden daha fazla bilgiye sahip oldukları için ve kendi karlarını daima düşündükleri için üzerinize kayıtlı bir mal varlığı, kefil veya sgknız yok ise ne yazıkki bankaların çoğu kredi vermekten yana olmazlar arkadaşlar.

DMCA.com Protection Status