Kredi Notu Düşmesinin Nedeni Nedir

Kredi Notu
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bankalar tarafından yapılan ödemeler bazında bir not ortalaması diyebileceğimiz kredi notu, bankalar birliği tarafından da kabul edilmiştir. Kredi Notunuzun yüksek veya düşük olmasının belli başlı nedenleri olmakla beraber, bugüne kadar yapmış olduğunuz her gecikmeli kredi veya kredi kartı ödemelerinizde kredi notunuz ne yazık ki düşmektedir.

Kredi Notu Düşmesinin Nedeni Nedir, en merak edilen sorulardan birisidir. İnsanların kredi kullanıp kullanmadıklarına göre BDDK düzenlemesi olarak kredi notları bulunur. Bunlar 1 ile 1900 arasında bulunmaktadır. Hiç kredi kullanmamış kişileri için bu not çok yüksektir. Kredi kartı kullanıcısı olan kişilerin ise bu kullanımları yapması dâhilinde düzenli ödemesi durumunda kredi notu yükselecektir.

Kredi Notu

Kredi Notu

Kredi Notu Düşmesinin Nedeni Nedir, düşmesi konusu ödeme zamanlarının sürekli olarak gecikmesi durumundan kaynaklanmaktadır. Yükselmesi ise her zaman düzenli ödemeler ve zamanında biten krediler olarak yenilik gösterecektir. Bu anlamda kaliteli bir ödeme yapan herkes için bu not oldukça yüksek olacaktır. Kredi notuna bakmanın herkes için faydası olacak bir hizmettir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status