Kredi Kartı Başvurum Onaylanmadı, Neden Onaylanmıyor?

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Günümüzde hem nakit para taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırması hem de son derece kolay bir şekilde taksitli ürünlerden yararlanma imkanı sunması nedeni ile kredi kartı kullanım oranları artmayı sürdürmektedir. Harcadıkça para kazandıran kredi kartı para puan uygulamaları, çeşitli avantajlar ve ödeme öteleme imkanı sağlayan kredi kartı ürünlerini almak isteyen kişilerin bankalardan kredi kartı başvurusu için form doldurmaları yeterlidir.

Kredi Kartı Başvurum Onaylanmadı

Her üründe olduğu gibi kredi kartı ürünü içinde bankaların aradıkları belirli kriterler bulunmaktadır. Bu şartları taşımayan ya da banka tarafından yeterli bulunmayan kişilerin yapmış oldukları kredi kartı başvuru sonucu ne yazık ki olumsuz olarak sonuçlanır. Kredi kartı başvuru formu dolduran kişilerin kredi kartı başvurusu onayı öğrenme işlemlerini gerçekleştirmek için başvuruda bulundukları bankanın internet sitesi üzerinden kredi kartı başvuru sorgulama işlemlerini yapmaları yeterli olacaktır.

Kredi Kartı Neden Verilmez / Çıkmaz?

  • Kredi kartı almak için mutlaka düzenli bir aylık gelire sahip olmanız gerekmektedir. Bu nedenle çalışmayana kredi kartı verilmez. Aynı nedene bağlı olarak ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar bulunmadığı gibi öğrencilere kredi kartı verilmesi hususunda ise ebeveyn kefilliği ya da bursu olan öğrencilere kredi kartı verilmesi gibi farklı uygulamalar bulunmaktadır.
  • Düşük kredi notu ortalaması olan kişilerin de kredi kartı almaları son derece zordur. Bu kişilerin ya kredi notu yükseltme taktikleri uygulayarak not ortalamalarını yükselttikten sonra başvuruda bulunmaları ya da kolay kredi kartı veren bankalar üzerinden başvuruda bulunmaları önerilir.
  • Kara listedekilere kredi kartı verilmesi kesinlikle mümkün değildir.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Kredi Kartı Başvurum Onaylanmadı, Neden Onaylanmıyor? İle Alakalı Kredi Notu Sorgulama Yazıları

DMCA.com Protection Status