Kredi İzleme Programı İndir

Paylaş
 

Bankalar kişiler için ne kadar önemli olsalar da kredi ve kredi kartı gibi bankacılık ürünlerinde bulunmaz bir fırsattır.

KKB Kredi kayıt bürosu tarafından kendi kredi notunuzu öğrene bileceğiniz bir program ile tanışmak artık mümkün ! Program tamami ileFindeks kredi notunuzu öğrenebileceğiniz bir yazılımı içinde bulundurması ile tanınmakta. Kredi notu öğrenmek artık zor olmadığı gibi internet servisinizin olduğu her yerde tek tık ile artık kredi notunuzun kaç olduğuna bakabilir, kredi notunuzun ortalama üst seviyelerine ulaşabileceksiniz.

Kredi İzleme Programı İndir

Bu uygulama iphone ve ipad üzerinde şuanda kullanıma açık olmakla beraber kredi notuzun ne kadar olduğu ve kredi risk raporunuza anlık hızlarda ve de ücretsiz bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Uygulama içeriğine baktığımızda kredi notunun değerini vermekle beraber yüksek güvenlik düzeyindeki içerikleri sayesinde bir başkası sizin kredi notunuza ulaşamamakta. Zira sms güvenliği sayesinde kendi cep telefonunuzdan başka biri giremiyor.

kredi programı

kredi programı

Genç girişimcilere destek vermek amacı ile bu yıl faaliyetlerine hız kazandıran hükümet, 2016 yılı dahilinde bu girişimcilere, girişimci olma sertifikası kazanan adaylara faizsiz olarak 100.000 tl hibe verileceğini duyurmuştu ve karar resmi gazete de yayımlanmıştı. Durum böyle olunca yüz binlerce kişi bu faizsiz hibe kredilerinden yararlanmak istemişlerdir. Ancak pek de başarılı olmamışlardır. Başarılı olmamalarının nedeni bir kere ortada bir projenin olmamasıdır. Yani devlet size diyorki tamam ben sana bu parayı vereceğim peki sen bana ne vereceksin ? haklılarda ….

Kredi İzleme Programı indir

DMCA.com Protection Status