Konut Kredisinde Yapılandırma

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Konut kredisi kullanırken yüksek kredi faiz oranları ile kredi kullanan ya da kredi kullandıktan sonra “konut kredimi ödeyemiyorum” diyen kişilere sunulan hizmetlerden biride konut kredi yapılandırma başvurusunda bulunmaktır.

Konut Kredisi Yapılandırma Nedir?

Konut kredisi kullanan kişinin konut kredisini kullandığı bankayı değiştirmeden yapacağı her türlü konut kredisi paket, faiz oranı ve vade değişikliği konut kredisi refinansman olarak ta anılan konut kredisi yapılandırma hizmeti olarak kabul edilmektedir. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin bankalarını ziyaret ederek konut kredisi yapılandırma başvuru dilekçesi doldurmaları yeterli olacaktır.

Konut Kredisi Yapılandırma Hesaplama

Konut kredisi transferi hizmetinden farklı olarak banka kendi içinde olan işlemi yeniden detaylandırdığı için kredi başvuru masrafı olarak sadece konut kredisi yeniden yapılandırma ücreti tahsil etmektedir. Konut kredisi transferi başvurusunda bulunan kişilerin ise konut kredisi dosya masrafı ve konut kredisi ekspertiz ücreti gibi ücretleri yeniden ödemek zorunda kalmaları nedeni ile konut kredisi karşılaştırma işlemini yaptıktan sonra karar verilmesi en doğrusu olacaktır. Konut kredimi ödeyemiyorum diyen kişiler içinde kredi vadesi uzatılarak kredi aylık ödeme tutarlarının düşürülmesi mümkün olabilmektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status