Kırmızı Kalem Yiyene Kredi Veren Bankalar Hangileridir

Paylaş
 

Bankaların çoğu güvendikleri , gelir düzeyi yüksek olan , kredi veya kredi kartı ödemelerinde aksaklık yaşatmayan ve en önemlisi de Kredi Notu yüksek olan şahıslara kredi vermektedirler. Bu yüzden şahıslar kredi başvurularında yukarıda sayılan etkenlere özenle dikkat etmeleri gerekmektedir.

Kırmızı kalem yiyen şahıslara kredi verilmesi artık eskisi kadar zor değildir. Yapacağınız birkaç pratik bilgiler sayesinde artık sizde kırmızı kalem yemişseniz dahi kredi başvurusu yapabilir hatta bu kredi başvurusunun onaylandığına şahit olacaksınız.

Kredi notu düşük olanlar ile kırmızı kalem yiyenler arasında pekte fazla fark yoktur. Zira kredi notunun düşül olması şahsın ya ödemelerini yapmaması veya aldığı borçları zamanında bilinçli olarak ödememesi yatmaktadır. Bu yüzden kırmızı kalem yiyen bir şahıs ile kredi notu düşük olan başka bir şahsın durumları netice de aynıdır diyebiliriz.

Kırmızı Kalem Yiyene Kredi

Kırmızı Kalem Yiyene Kredi

Bankalar kış aylarının gelmesi ve kredi faiz oranlarının merkez bankası tarafından düşürülmesi ile beraber artık tüm şahıslara kapılarını sonuna kadar açmışlardır. Zaten bankanın sıradan bir şahısa kredi verip onaylatması bizlere bankanın kar politikalarına daha fazla önem verdiğini ispatlar niteliktedir. Bu yüzden kredi notu düşük olanların kredi alması aşağıda belirteceğimiz bankalardan gerçekleştirilebilir. Kırmızı kalem yiyene kredi veren bankalara bakıldığında ilk sırada Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilir sonrasında ise Denizbank kış kredisine hızlı bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz. Son olarak sayabileceğimiz diğer bir banka ise kredim cepte adı altında ceptecep kredisi olacaktır.

DMCA.com Protection Status