Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Kadın Girişimcilere 80 Bin Lira Kredi Desteği Denizbank İle Geliyor

Kadın Girişimcilere 80 Bin Lira Kredi Desteği Denizbank İle Geliyor

Kadınların üretime katılmalarını sağlamak ve kendi ekonomik bağımsızlıklarını kazanmalarını teşvik etmek amacı ile pek çok kredi desteği kullandırılıyor. Bunlardan biride kadın girişimcilere kredi desteği verilmesi amacı ile kullandırılan özel kadın girişimci destekleri olarak öne çıkıyor. Denizbank kadın girişimci destek kredisi de bu amaç ile kullandırılan krediler arasında yer alıyor. Krediye özel olarak kadın girişimcilere 80 bin lira kredi desteği Denizbank ile geliyor.

Kadın Girişimci Desteği Başvurusu

Kadınlara özel krediler arasında yer alan girişimcilik kredisi paketlerinden yararlanmak isteyen kişilerin kredi başvurusu için SMS göndermelerine izin verilmektedir. Denizbank SMS kredi başvurusu için GIRISIMCI yazıp bir bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı da mesaja ekleyerek oluşturduğunuz bu kısa mesaj metnini 3280 numarasına göndermeniz yeterlidir. Bu mesajın ardından yaklaşık 5 dakika içinde Denizbank girişimcilik kredisi başvuru sonucu tarafınıza yine kısa mesaj olarak gönderilecektir.

Girişimcilik Kredisi Almak İçin Gerekli Belgeler 

Kadınlara özel verilen kredi paketleri arasında yer alan kadınlara özel girişimcilik kredisi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin kimlik belgeleri ile Denizbank şubesini ziyaret etmeleri yeterli olacaktır. Zaten banka yetkilisi burada size kredi başvuru süreci ile ilgili olarak gerekli bilgilendirmede bulunacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ