Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

İşbankası sms ile cepte kredi başvurusu

İşbankası sms ile cepte kredi başvurusu

Bankalar, müşterilerine gelişen teknolojik imkanlar ve de hızla yayılan internet kullanımı ile doğrudan orantılı olarak, yeni kredi çekme yöntemi kolaylığı sunmaktadır. Bu sayede pek çok müşteri, hatta müşterileri olmasalar dahi bir bankadan kredi talebini çok daha kolay yollardan gerçekleştirebiliyorlar. Telefon ile kredi başvurusu da bu imkanlardan birisi. Bu oldukça basit bir başvuru aracı olarak, sadece SMS göndermeniz yeterli olmaktadır. Göndereceğiniz SMS, bir diğer ifade ile kısa mesaj, içeriğinde gireceğiniz bazı temel bilgiler, kredi başvurusu gerçekleştirebilmenizde yeterli olacaktır. Günümüzde artık pek çok insan, internet veya SMS ile kredi başvurusu yapma yöntemini tercih ediyor. Kısa mesaj yolu ile kredi başvurusu imkanı veren bankalardan birisi de İş Bankasıdır. Son dönemlerden en çok sorulan sorulardan birisi; İş Bankası SMS Kredi Başvurusu nasıl yapılır? yönünde olmaktadır. Öyleyse İş Bankası SMS ile kredi başvurusunu nasıl kabul eder ve bunun için ne yapılması gerekir kısaca belirtelim.

sms ile kredi başvurusu

sms ile kredi başvurusu

Türkiye çapında pek çok müşterisi bulunan önemli ve köklü bankalardan birisi olan İş Bankası, kısa mesaj yolu ile de kredi başvurularını kabul ediyor. Bunun için tek yapmanız gereken İş Bankasının kredi başvurularını değerlendirmek üzere aktif etmiş olduğu 4402 numarasına, uygun koşulları sağlayan bir kısa mesaj (SMS) göndermek. Üstelik kısa mesajı gönderdikten sonra, göndermiş olduğunuz kredi başvurusu talebi için Banka tarafından cevap, kısa sürede cep telefonunuza yine kısa mesaj olarak gelmektedir.

İş Bankasına SMS ile kredi başvurusu yapmak için ise yapmanız gereken son derece basit. Bunun için önce NAKIT yazın boşuk bırakın, TC kimlik numarasını yazın, bir boşluk daha bıraktıktan sonra; bankadan çekmeyi planladığınız kredi tutarını girin. Son olarak kredi tutarını belirttikten sonra aylık olarak ne kadar gelirinizin olduğunu girmeniz gerekiyor. Kredi başvurusunda göndereceğiniz kısa mesajda doğru bilgileri girmeniz gerekiyor, aksi durumda kredi talebiniz kabul edilmeyebilir.

İlginizi Çekebilir:  Sigortasız Çalışanlara Kredi Çıkar Mı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ