İşbankası Kredi Hesaplama

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Atatürk’ün talimatlarıyla 1924 yılında kurulan İş Bankası, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk ulusal bankasıdır. İş Bankası, Cumhuriyet’in ilk yıllarında, savaştan yeni çıkan ve yaralarını sarmaya çalışan genç Cumhuriyet’in, kötü ekonomik şartları içinde, iki şube ve 37 çalışanı ile bankacılık sektörüne girmiştir. İlk müdürü Celal Bayar olan İş Bankası, ekonominin gelişmesinin gerekliliği olan, tasarrufların ve yapılacak yatırımların önünü açarak, ekonominin düzeltilmesi çalışmalarına büyük katkılar sağlamıştır. Kurulduğu günlerdeki zor şartlardan, günümüze kadar hızla büyüyerek ulaşan İş Bankası, bugün ülkemizin en büyük ve en güvenilir bankaları arasında olmayı başarmıştır.

Müşterilerine sunduğu sayısız hizmetlerden biri olan İş Bankası kredileri, büyük avantajlar, çeşitli kampanyalar, cazip faiz oranları ve ödeme kolaylıkları eşliğinde, İş Bankası müşterilerine sunulmaktadır. İş Bankası kredileri arasında yer alan İş Bankası ihtiyaç kredisi, banka müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına çözüm olan, uygun faiz oranları ile müşterilerin kullanımına sunulan kredilerinden bir tanesidir. Eğitim kredisi, özel okul ya da üniversite eğitimi gören çocukların eğitim masraflarını karşılamaktadır. Eğitim kredisi, okul ücretinin belgelendirilmesi halinde, toplam tutarın okul hesabına aktarılması ile ya da okul tarafından kesilen faturanın gösterilmesi ile nakit alınarak kullanılabiliyor. Emekli kredisi, SGK emeklileri için düzenlenen ve emeklilerin maaşlarına göre düzenlenerek, 3 aylık taksitlerle ödenebilen kredidir. Ev tadilatı, kooperatif hissesi ya da arsa alımı, düğün harcamaları gibi yüksek tutarlara ihtiyaç duyulan durumlar için, kredi başvurusu yapacak olan kişiye ait bir gayrimenkulün ipotek gösterilerek kullandırıldığı tüketici destek kredi, İş Bankası’nın müşterilerinin hizmetine sunmuş olduğu kredilerden bir tanesidir.

İş Bankası kredi hesaplama, İş Bankası’ndan kredi kullanacak kişilere, İş Bankası tarafından sunulan hizmetler arasındadır. Kredi kullanmak isteyen kişinin, İş Bankası internet sitesi üzerinden alabileceği bu hizmet, çekilecek kredi hakkında bilgi edinilmesini sağlamaktadır. Kredi hesaplama ekranında, kredin türünün, tutarının ve vadesinin belirlenmesi durumunda, aylık taksit tutarı, faiz oranı, toplsm ödenecek tutar gibi konularda bilgi sahibi olmak mümkün olmaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status