Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

İşbankası Kredi Borcumu Yapılandırmak İstiyorum

İşbankası Kredi Borcumu Yapılandırmak İstiyorum

Kredi borçları ödenmediği takdirde bankalar ile şahıslar arasında hem hukuki hem de maddi anlamda sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bu konuda bankalar şahıslara kredi borcu yapılandırma adı altında ek imkanlar tanımaktadır. Ancak borçlu olan şahıs, kredi borcunu yapılandırdıktan sonra yeniden borçlarını ödeyemez duruma geliyorsa bankalar son aşamaya geçecektir bu da hukuksal yaptırımlar geliyor.

İşbankası kredi yapılandırma

Ülkemizde hemen tüm bankalar müşteri kapma adına kredi notu düşük olanlara dahi kredi onayı verebiliyor. Hali ile borcunu ödemeyen birine verilen yeniden kredi sonrasında, şahıs borç batağına girerek daha da borca girmiş olacaktır. Bunun sonucunda ise bankalar ile şahıslar arasında ciddi anlamda bir çok sorun ortaya çıkacaktır. Hatta bazı durumlarda kredi borcu ödenmediği takdirde hapis cezası alma gibi durumların da olduğunu belirtelim.

Kredi kartı yapılandırma 2016 işbankası olarak bankanın müşterilerine yeniden ödeme planı yaparak ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Artan borçlarını ödeyemez duruma gelen müşterilerine yeniden yapılandırma sonrasında farklı bir ödeme planı devreye sokarak, müşterilerin maaş durumlarına göre (geliri de olabilir) taksitlendirme yapacaktır. Bunun için yapmanız gereken ise sadece iş bankası şubelerinden birine gitmeniz sonrasında kredi borcumu ödeyemiyorum imkanlarımın olmadığını belirtmeniz kafidir. Kredi personellerinden biri durumunuzu yeniden gözden geçirmesi sonrasında sizlere kredi yapılandırma formunu uzatarak, konu hakkında yeni bir faiz oranı ve vade seçenekleri sunacaktır. Kafanıza yatan durum sonrasında iş bankası kredi borcunuzu yapılandırma işlemine geçeceksiniz.

İsbank yapilandirma

Aynı zaman da bu işlem sadece kredi yapılandırma ile olacak diye bir kaide yoktur. Yani kredi kartı yapılandırma işbank hizmetinin de banka tarafından sağlandığını belirtebiliriz. Bildiğiniz gibi kredi kartları hayatımıza girdiği andan itibaren zamanla kredi kartı borçlarının maaşımızdan dahi yüksek olduğu görülüyor. Bazı dönemlerde kredi kartı asgari ödeme tutarını dahi ödeyemecek duruma gelebileceğinizin altını çizelim.

işbank yapılandırma

işbank yapılandırma

Yapmanız gereken tek şey ise işbankası kredimi yapılandırmak istiyorum diye bankanın her hangi bir şubesine uğramanız olmalı. Söz konusu konu ile alakalı çekinmenize veya utanmanıza gerek yoktur zira ne kadar geç kalırsanız o kadar çok faiz ödeyeceğinizi belirtelim. Banka borçlarından kurtulmanın tek yok sakin ve sabırlı olmanızdan geçiyor.

İlginizi Çekebilir:  Hibe Kredisi Nasıl Alınır?
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Cemil dedi ki:

    Benim toplam 75000 tl borcum var gelir 5300 ve ben bu borcu tek banka adına toplamak istiyorum gecikmeli oldu ama kara listeye girmedim Cvb

  2. Cemil dedi ki:

    Cvb

BİR YORUM YAZ