İşbankası Havale ve Eft ücretleri 2015

İşbankası Havale Eft ücretleri
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ülkemizin büyüyen bankalarından bir tanesi olan Türkiye iş bankası, gerek krediler gerekse de bankacılık alanında büyük hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti bakımından ileri düzeyde bir bankacılık anlayışı sunan iş bankası ile vadeli, vadesiz TL hesapları açtırmanın yanı sıra döviz ve altın hesapları da açtırabiliyorsunuz. Bu bakımdan bir bankada olan herşey işbankasında fazlası ile bulunmaktadır.

İşbankası Havale ve Eft ücretleri ne kadar ? Sorusuna yanıt aramak istediğimizde tüm bankalarda olduğu gibi işbankasında da havale veya eft ücreti kesilmektedir. Ancak bazı müşteriler şartları yerine getirdiğinide hem havale hem de eft ücreti ödememektedir.

2015 İşbankası Havale ve Eft ücretleri olarak cüzi miktarlarda kesinti söz konusudur. Maaşını iş bankasından alan müşteriler eft ve havale ücreti ödemezler. Ek olarak fatura talimatlarını yerine getiren müşteriler ise İşbankası Hesap işletim ücreti ödemezler yıl boyunca.

İşbankası internet bankacılığından yapacağınız havale işlemlerinde kesinti 1 TL ile 1.5 TL arasında iken, EFT ücret kesintileri ise 3 TL ye kadar çıkabiliyor.

İşbankası Havale Eft ücretleri

İşbankası Havale Eft ücretleri

Bankamatiklerden yapacağınız havale ve eft işlemlerinde ise , internet bankacılığına oranla daha fazla para kesilmektedir. Örnek vermek gerekirse bankamatiklerden 2015 yılı için havale ücreti 5 TL ye kadar çıkmakta , EFT ücretleri ise 10 TL ye kadar çıkabiliyor.

İşbankası şubelerinden ücret kesintisi maximum seviyededir. Para miktarına bağlı olarak İşbankası Havale ve Eft ücretleri 2015 min 10 TL den başlayıp maximum 100 TL ye kadar çıkabiliyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status