İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme 2015

işbank kredi kartı
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Gün geçtikçe, ülkemizin her alanında yenilikler yapılmaya devam ediyor. Ä°ÅŸ Bankası da bu yeniliklerden faydalanan ve kendisi için yeni kampanyalar hazırlayan bir bankadır. GeliÅŸen ülkemizin en ön sırada yer alan bankası olan Ä°ÅŸ Bankası’nda kredi kartı baÅŸvuru sonucu öğrenme iÅŸlemleri de artık çok daha kolay yapılabilmektedir.

Birbirinden avantajlı kartları ile büyüyen bankada kredi kartı başvurusu yapmak için, size en yakın olan bir iş bankası şubesine gidebilirsiniz. Bu alternatifin dışında bir de son yılların vazgeçilmez teknolojilerinden olan evde bankacılıktan da faydalanabilirsiniz. Cep telefonu veya bilgisayar yardımı ile iş bankası kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

işbank kredi kartı

işbank kredi kartı

Cep telefonu ile başvuruda bulunmak için, 0850 724 0 724 numaralı telefon bankacılığını arayabilirsiniz.
Cep telefonu kullanarak SMS yolu ile başvuru yapmak isterseniz, MAKSIMUM yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp TC KİMLİK NO yazıp 4402 SMS atabilirsiniz.
Eğer İş Bankası internet şubesi üyesi iseniz, siteye girerek ilgili kategoriden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi kartı baÅŸvuru sonucu öğrenme için, Ä°ÅŸ bankasının resmi sitesine girerek öncelikle ‘Bireysel’ kategorisine tıklayın. Ardından ‘Kartlar‘ ve ‘Hızlı Kredi Kartı BaÅŸvurusu’ butonuna basın. Açılan sayfada hızlı kart baÅŸvurusu yapabilir veya belirtilen alana TC kimlik numaranızı girerek sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Bu yöntemler dışında bir de baÅŸvuru yapılan yöntemde olduÄŸu gibi, 0850 724 0 724 numaralı telefon bankacılığını arayarak önce sıfırı tuÅŸlayın ardından müşteri numaranız ile birlikte altı haneli telefon bankacılığı ÅŸifrenizi girerek kare tuÅŸuna basın. Kart alma süreci yaklaşık on gün sürebilmektedir. Bu yüzden kart için baÅŸvuru yaptığınız tarihten on gün geçmesine dikkat ederek sonuç öğrenmeye çalışmanız daha kesin bir sonuç verecektir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme 2015 İle Alakalı Kredi Notu Sorgulama Yazıları

DMCA.com Protection Status