Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

İş Bankası İş Yeri Kredisi

İş Bankası İş Yeri Kredisi

Dünyanın her geçen gün globalleşme seviyesinin arttığı günümüzde ticaret sektörü de küçük kuruluşlardan büyük kuruluşlar haline gelerek hızlı bir şekilde büyümektedir. Gelişen dünyaya ayak uydurmaya çalışan siz esnaflara iş bankası iş yeri kredisi vererek tam desteğini gösteriyor. Eğer siz de küçük bir ticaret alanından adım adım büyümeye karar verdiyseniz İş Bankası'nın iş yeri kredi imkânlarından hemen faydalanabilirsiniz.

İş Bankası İş Yeri Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

İş Bankası büyümeye çalışan esnaflara büyümeleri için bir fırsat kapısı aralıyor. İş Bankası'nın esnaflara yapmış olduğu destek kredisi cazip vade imkânları ve sadece %1,09 faz oranı ile 100.000 TL’ye kadar esnaflara büyük maddi destek sunmaktadır. Bu bağlamda iş yeri açacaksanız ya da iş yerinizi daha da büyütecekseniz siz de iş bankası esnaf kredisi imkânlarından kolayca faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey istenen belgeler ile size en yakın İş Bankası şubesine başvurunuzu yapmak olacaktır.

60 Ay Vadeli İş Yeri Kredisi Nasıl Hesaplanıyor?

is-yeri-kredisi-hakkinda.jpg

İş Bankası'ndan fabrika, büro ya da dükkân gibi ticari bir yer amacı ile iş yeri kredi çekmeyi düşünüyorsanız İş Bankası size 60 aya kadar vade imkânı sağlıyor. 60 ay vadeli iş yeri kredinizin hesaplaması bankaya ipotek gösterdiğiniz gayrimenkul varlığın ekspertiz değeri göz önünde bulundurulur ve eksperiz değerinin en fazla %75 oranındaki tutarı kredi olarak kullanabilirsiniz. İş Bankası'nın vermiş olduğu esnaf kredisi kapsamında en az 20.000 TL en fazla ise gayrimenkul değerinize göre 1.000.000 TL çekebilirsiniz. Bu kredi işlemlerinizde aylık ödeme planı uygulanırken %1,35 faiz oranı uygulanır.

İş Bankası İş Yeri Kredisi için Gerekli Belgeler

İş Bankası esnaf kredisi başvurusu yapmanız oldukça kolay sadece birkaç belgeyi bankaya vererek kısa sürede iş bankası kredi başvurusu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler için:

  • Nüfus cüzdanınızı

  • Düzenli geliriniz olduğunu ispatlayan gelir belgenizi

  • Eğer emekli maaşınız var ise emekli maaşınızı gösteren hesap cüzdanınızı

  • Eğer şirket ortak yapılı bir şirket ise bu durumu gösteren belgenizi mutlaka bankaya ibraz etmek durumundasınız. Aksi takdirde başvurunuz kabul olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Maaşım İş Bankası'ndan İhtiyaç Kredisi
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ