Kredi Notu Sorgulama

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İhtiyaçlarını karşılamak ve hem de uygun faiz oranlarıyla zorlanmadan kredisini ödemek isteyenlere İş Bankası ihtiyaç kredisi bir kampanyası başlattı. İş Bankası bu hazırladığı İhtiyaç kredisi kampanyası ile kredinizi İş Bankası'nda 1,23 faizle yapılandırabilir ve düşük faiz oranı ve geniş vade imkanlarından faydalanabilirsiniz. İş Bankası'nın hazırladığı ihtiyaç kredisi hakkında bilgi almak için devamındaki yazımızı okuyabilirsiniz.

İş Bankası, çekilen kredinin çekildiği tarihten itibaren ile ilk taksit ödemesini her ay sonra başlatmasını zorunlu gören krediyi rahatlıkla alabiliyorsunuz. Bu krediyi almaya hak hazanan tüketici kişiler kredilerini 1,23 ten başlayan faizle ay sonundan sonra başlamaktadır. Üstüne üstlük ertelemeli kredi veren banka tüketicisine başka bir şart koşmuyor.

Bunun nedeni her kredi türünde olduğu gibi bundada aynı evraklar isteniyor. Yani çektiğiniz normal krediden bir farkı yok. Sadece her kredide zorunlu olan, bankaların kara listesinde yer almamak ve kredi notunun yüksek olması. İş Bankası ihtiyaç kredisi, çekilen kredinin çekildiği tarihten itibaren ile ilk taksit ödemesini 1,23 gibi bir faizden sonra başlatmasını zorunlu gören krediyi rahatlıkla alabiliyorsunuz. Bu krediyi almaya hak hazanan tüketici kişiler kredilerini ödemeye 1,23 faiz oranı başlamaktadır. Üstüne üstlük ertelemeli kredi veren banka tüketicisine başka bir şart koşmuyor.

is-bankasi-kredi-firsatlari.jpeg

İş Bankası ihtiyaç kredisi, çekilen kredinin çekildiği tarihten itibaren ile ilk taksit ödemesini 1,23 gibi bir faizden sonra başlatmasını zorunlu gören krediyi rahatlıkla alabiliyorsunuz. Bu krediyi almaya hak hazanan tüketici kişiler kredilerini ödemeye 1,23 faiz oranı başlamaktadır. Üstüne üstlük ertelemeli kredi veren banka tüketicisine başka bir şart koşmuyor.

Bunun nedeni her kredi türünde olduğu gibi bundada aynı evraklar isteniyor. Yani çektiğiniz normal krediden bir farkı yok. İhtiyaçlarını karşılamak ve hem de uygun faiz oranlarıyla zorlanmadan kredisini ödemek isteyenlere İş Bankası ihtiyaç kredisi bir kampanyası başlattı. İş Bankası bu hazırladığı İhtiyaç kredisi kampanyası ile kredinizi İş Bankasında 1,23 faizle yapılandırabilir ve düşük faiz oranı ve geniş vade imkanlarından faydalanabilirsiniz. İş Bankasının hazırladığı ihtiyaç kredisi hakkında bilgi almak için devamındaki yazımızı okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  İş Bankası Hayat Sigortasız Ev Kredisi Kampanyaları

İhtiyaçlarını karşılamak ve hem de uygun faiz oranlarıyla zorlanmadan kredisini ödemek isteyenlere İş Bankası ihtiyaç kredisi bir kampanyası başlattı. İş Bankası bu hazırladığı İhtiyaç kredisi kampanyası ile kredinizi İş Bankasında 1,23 faizle yapılandırabilir ve düşük faiz oranı ve geniş vade imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Nasıl Başvurulur?

İş Bankası İhtiyaç kredisi için istenen belgeler başvuru form, kimlik, gelir, tapu fotokopisi ile Ziraat Bankası'na başvurabilirsiniz. 
 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ