İş Bankası Hayvancılık Kredisi

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Türkiye İş Bankası, çiftçiyi kalkındırmak ve destek olmak amacıyla tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlayan üreticiye kredi kullandırarak finansman desteği sağlıyor. Daha fazla ürün almak ve daha fazla hayvan bakmak isteyen çiftçi kredi başvurusunda bulunursa bu destekten faydalanabilirler. Türkiye Ziraat Odası’ndan almış olduğunuz Çiftçi Belgesi ile birlikte Türkiye İş Bankası şubelerinden herhangi birine giderek kredi talebi için başvuruda bulunabilirsiniz.

İş Bankası Hayvancılık Kredisi

Süt sığırcılığı kredisi; Süt sığırcılığı yapmayı planlıyorsanız, zorunlu giderlerden olan yem, elektrik, veterinerlik hizmetleri için gerek finansman kaynağını oluşturmak amacıyla uygun şart ve koşullarda kredi hizmetinden yaralanabilirsiniz.

Makine ekipman kredisi; Süt sığırcılığı yapanlar için, işletmede kullanılan süt sağma makinesi, süt soğutma makinesi, yem hazırlama ünitesi, gübre sıyırıcı gibi giderlerin karşılanması için, bu makinelerin alımı ve bakımı için gereken finansman kaynağını sağlamak için kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Besi sığırcılığı kredisi; Besi hayvancılığı yapmak isteyenler için, işletme kuracakları alanı göstermek şartıyla işletme kurmak ve geliştirmek için gerekli olan tüm ekipmanlar ve makineler için, yem, elektrik ve veterinerlik hizmetleri giderlerinin karşılanması için gerekli kaynak temini için kredi kullanabilirsiniz. Yeterli miktarda sermayeniz yoksa sermaye ihtiyacınızı karşılamak için gerekli destek sağlanmaktadır.

İş Bankası ülke ekonomisi için ve vatandaşı için nasıl faydalı olabilirim diye sürekli bir arayış içindedir. Özellikle üretici kesim olan çiftçiye destek vermek ve üretime katkıda bulunmak için uygun şartlarda kredi desteği sağlamaktadır. Kredi kolaylığı ve sunmuş olduğu esnek ödeme kolaylığı ile düşük faizli kredi imkânları sayesinde çiftçinin daha rahat koşullarda üretim yapmasını ve sağlıklı, modern üretim ile daha fazla verim almasını sağlamaktadır. Devlet teşviki destekli krediler ile İş Bankası her zaman için çiftçi ve üreticinin yanında olmuştur.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status