Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

İş Bankası Hayat Sigortasız Ev Kredisi Kampanyaları

İş Bankası Hayat Sigortasız Ev Kredisi Kampanyaları

Bankalar tarafından oluşturulan kredilerin çeşitlenmesi ile birlikte, bireyler de ihtiyaçlarını giderebilmek adına farklı kampanyalardan yararlanır hale gelmiş durumdadırlar. Bu noktada ihtiyaç kredileri en çok tercih edilen kredilerden bir tanesi olmak ile birlikte konut kredileri de bireylerin ev sahibi olabilmelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Konut kredisi kullanmak; ancak aynı zamanda hayat sigortası da yaptırmak istemeyen bireyler adına İş Bankası müşterilerine, hayat sigortasız konut kredisi imkanı oluşturmuş durumdadır. İş bankası ev kredisi kapsamında, hayat sigortasız kampanyadan yararlanmak isteyen bireylerin uymaları gereken bazı koşullar bulunmaktadır.

En Yüksek 120 Ay Vade Seçeneği

ev-kredisi-is-bankasi.jpg

Oluşturulan Hayat sigortasız konut kredisi seçenekleri içerisinde bireylerin ödemelerini daha iyi bir şekilde gerçekleştirebilmeleri adına 120 ay vade seçeneği yer almaktadır. Hayat sigortasız oluşturulan kredilerde, bireylere farklı alternatifler sunulmamaktadır. Bu tarz bir kredi çekmek isteyen bireylerin yalnızca 120 ay kredi seçeneğinden yararlanmaları mümkündür. İş bankası konut kredisi kapsamında hayat sigortasız ev kredilerinden yararlanmak isteyen bireylerin bazı kısıtlandırmalar ile birlikte kredi imkanı oluşturulmuş olsa da hayat sigortasına para vermek istemeyen bireyler adına böyle bir uygulama son derece avantajlı olacaktır. Kredi koşullarına dair daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen bireylerin banka yetkililerinden yardım almaları faydalı olabilmektedir.

Sabit Faiz Oranı ve Dosya Masrafı

İş bankasından hayat sigortasız konut kredisi kullanmak isteyen bireyler adına dosya masrafı ve faiz oranları sabit olarak belirlenmektedir. Hayat sigortasına göre belirtilen kredi tutarında sabit taksitlerin yer alıyor olması bireylerin aylık taksitlerinde kolaylık yaşamalarını desteklemektedir. İş bankası mortgage kredisi kapsamında bireylerin faiz oranları %1.05 olarak belirlenirken dosya masraf ücretleri ise sabit olarak 1.410 TL olarak belirtilmektedir.

Kredi kapsamında faiz oranlarının ve dosya masrafı seçeneklerinin sabit tutulması, hayat sigortasız kredi kullanmanın koşulları arasında gösterilmektedir. Bu noktada bireylerin gelir durumlarını gösteren belgeleri de büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda bireylerin çekmek istedikleri tutar doğrultusunda kefil kullandırmaları da gerekebilmektedir. Banka duruma göre böyle bir işleme karar vermektedir.

İlginizi Çekebilir:  İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2017
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ