Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

İş Bankası Devlet Destekli Kentsel Dönüşüm Kredisi

İş Bankası Devlet Destekli Kentsel Dönüşüm Kredisi

İş Bankası, 125 bin Türk Lirası'na kadar olan kentsel dönüşüm için ihtiyacı olan kişilere verilen konut kredisi başvurularında devlet desteği ile birlikte uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri eşliğinde müşterilerine doğru maddi destek sağlıyor.

Türkiye İş Bankası, 125 bin Türk Lirası’na kadar olacak şekilde kentsel dönüşüm projeleri için konut kredisi adına yapılacak olan başvurularda devletin verdiği izin ve devletin isteği doğrultusu ile krediyi alacak kişiye uygun ödeme planı, uyumlu faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile beraber finansmanı doğru bir şekilde sağlıyor.

6306 sayılı kanunun kapsamına dâhil olan ve inşaatçılar tarafından verilen riskli yapı raporuna sahip olan ya da riskli alan olarak belirlenen bir yerleşim alanında yer alan bir konutta yaşıyorsanız ve de sahibi siz iseniz veya yukarıda okuduğunuz çeşitte olan bir konutta en az 1 yıldır kiracı olarak ikamet ediyor iseniz, satın almak istediğiniz yeni daire için devlet tarafınca verilen yüzde 4, satın almak istediğiniz iş yeri için ise yine devlet tarafınca sağlanan yüzde 3 oranında verilen faiz indiriminden faydalanabilirsiniz.

kentsel-donusum-kredisi-is-bankasi-firsatlari.jpg

Kentsel dönüşüm kredisi nasıl alabilirim diyorsanız devlet bunu almanız için elinden geleni yapıyor.

En fazla (maksimum) olarak 625 bin Türk Lirası’na kadar müşterilere verilen kentsel dönüşüm konut kredisi adı altında verilen, her zaman istediğiniz ve hayalini kurduğunuz konuta sahip olmak için artık şansınız çok fazla ve bir adım daha yakınsınız. Kentsel dönüşüm faiz oranları oldukça uygun. Türkiye İş Bankası sayesinde artık bu çok kolay. Aylık vermek için ayarlanan yüzde 0.82 oranında olan bir şekil ile sabit faiz uygulaması ile birlikte sizde evinizi onarmak, güçlendirmek ya da yeni bir ev satın almak adına Türkiye İş Bankası Kentsel Dönüşüm Konut Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  İş Bankası Hayvancılık Kredisi

 Türkiye İş Bankası Kentsel Dönüşüm Kredisi Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası’ndan alacağınız 100 bin Türk Lirası miktarındaki kentsel dönüşüm kredisi adına 120 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde, aylık olarak yüzde 0.82 oranında faiz uygulaması ile birlikte bin 312 Türk Lirası 66 kuruş miktarında eşit taksitlere bölünerek size uygun ödeme planınızı oluşturulabilir. Kira parasını öder gibi konut kredinizi sizi zorlamayacak şekilde ödeyebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ