Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

İş Bankası Çevreci Kredi Faiz Oranları

İş Bankası Çevreci Kredi Faiz Oranları

Hayatımızda ihtiyaçlarımızı karşılamak için kullandığımız birçok ürün ile çevremize zarar vermekteyiz. Çevreye verdiğimiz zararı minimuma indirmek için, çevre dostu çözümlere ihtiyacımız vardır. Çevre dostu çözümler için yapılması gerekenlerin en başında ısı yalıtım sistemlerinin ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kurulumu gelir. Bu ilk adım sayesinde enerjinin boşa gitmemesi sağlanırken, hem de enerji üretmiş oluruz. İş Bankası kredileri çeşitleri arasında bulunan Çevreci Kredi, enerji kullanımı ile ilgili yaptığınız harcamalara destek olmaktadır.

Çevreci Kredi Nedir?

İş Bankasının yenilikçi vizyonu ile oluşturduğu Çevreci Kredi, çevre dostu evler ve temiz bir doğa için yapılan harcamalara verilen bir kredi çeşitidir. İş Bankası çevre dostu müşterilerine Çevreci Kredi ile özel düşük faiz ve ödeme olanağı sunmaktadır.

cevreci-kredi-is-bankasi.jpg

İş Bankası Çevreci Kredi’den Hangi Koşullarda Yararlanılabilir?

Çevreci Kredi kapsamında yararlanabileceğiniz durumlar şunlardır.

  • Binanızın tavan, duvar, zemin su-ısı yalıtımı, yeni doğalgaz hattı çekilmesi veya yenilenmesi, pencerelerin ısı yalıtımı için yapılan değişiklikler, binada merkezi ısıtma sisteminin yenilenmesi veya kurulumu, radyatör buhar kazanı gibi sistemlerin değiştirilmesi veya yeni kurulması gibi enerji verimini arttıracak, her türlü yeni alım veya tadilatlarda Çevreci Krediden yararlanabilirsiniz.

  • Binanızın sıcak su kullanımı veya ısınma amacı ile güneş enerji paneli alımlarında, radyatör ve kazan alımlarında, tesisatın kurulum harcamalarını Çevreci Kredi ile ödeyebilirsiniz.

  • Yüksek enerji verimliliği sağlayan( A sınıfı, A+, A++ ve A+++ ) buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, derin dondurucu, fırın, klima gibi beyaz eşya harcamalarınızda Çevreci Kredi yanınızdadır.

İş Bankası Çevreci Kredi Faiz Oranı Nedir?

Çevreci Kredi kapsamında, 3.000 TL -10.000 TL arasında,24 aya kadar vadeli kullanacağınız tutarlar için faiz oranı 1,33%’dür. Hayat sigortası zorunluluğu yoktur. Bunun yanı sıra site veya apartmanlarda yapılacak olan toplu tadilat harcamaları, her hane sahibi için ayrı olmak üzere kredilendirilir.

İlginizi Çekebilir:  İş Bankası İhtiyaç Kredisi

Çevreci Kredi Başvuru Evrakları

İş Bankası kredi başvurusu için istenilen genel evraklar Çevreci Kredi de istenmektedir. Çevreci kredi için özel bazı evraklarda istenmektedir.

  • Nüfus cüzdanı

  • Gelir belgesi

  • Hizmet veya ürün alımı yapılmamışsa proforma fatura

  • Hizmet veya ürün alımı yapılmışsa kredi kullanım tarihinden en geç 1 hafta önceye ait fatura

  • Ürün alımlarında ‘Yüksek Enerji Verimliliği’ ibaresinin fatura ve garanti belgesinde olması gereklidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ