Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

İş Bankası 60 Ay Vadeli Arsa Kredileri

İş Bankası 60 Ay Vadeli Arsa Kredileri

Müşteri memnuniyetine özen gösteren bankalarımızdan biri de İş Bankası'dır. Her türlü kredi fırsatları ve avantajlarını sunan bir banka olmasının yanında en uygun vadelerle de çalışmaktadır. Hangi krediyi çekmek istiyorsanız o krediye göre vade fırsatları kazanıyorsunuz. Üstelik en cazip kişiye özel faiz oranlarıyla birlikte çekim yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yaparak sizde ihtiyaç kredisi sahibi olabilirsiniz. Arsa kredisi çekmek mi istiyorsunuz? O zaman bu yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

Arsa Kredisini 60 Ay Vade ile Çekmek İstiyorum

En yakın iş bankası şubemize gelerek, gerekli belgeleri vererek başvuru işleminizi yapabilirsiniz. Ayrıca başvuru adımları da oldukça kolaydır. Herhangi bir sorun yaşamadan rahat bir şekilde başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. “60 ay vadeli arsa kredisi çekmek istiyorsanız ne yapmalısınız?” aşağıdaki maddeleri eksiksiz inceleyelim:

arsa-kredisi-is-bankasi.jpg

  • Arsa kredisini çekebilmeniz için öncelikle alacağınız arsayı ipotek etmeniz gerekmektedir. Çünkü eğer siz zamanında kredi ödemelerini yapamazsanız arsa banka tarafından arsanıza el konulur. Aksi takdirde ödemelerinizi düzenli yaparsanız en uygun vadelerle arsa kredisine sahip olabilirsiniz.

  • Arsa kredisi almak için ipotek gerekli dedik, Peki eğer ipotek ettirecek bir arsanız yoksa ne yapabilirsiniz? Elbette ki iş bankasında çözümler tükenmiyor. Herhangi başka bir gayrimenkul üzerine ipotek yaptırarak da arsa kredisi sahibi olabilirsiniz.

  • Satın almak istediğiniz arsanın ekspertiz değerinin %50’sine kadar kredi kullanmanız mümkün hatta 60 ay vade şansıyla birlikte.

Bu Güzel Olanaklarından Dolayı Arsa Kredisi Sahibi Olmaya Karar Verdim

Yukarıdaki maddeleri dikkatle okuduysanız kredi çekmenin ne kadar kolay olduğunu da anlamış oldunuz. Arsa kredisi sahibi olmaya karar verdiniz; ama başvuru için gerekli belgelerin ne olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Bu yüzden kredi başvurusu yapmak için gerekli olan adımları sizlerle paylaşacağız:

  • Öncelikle başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

  • Kimlik (nüfus cüzdanı) fotokopisi ya da varsa sürücü belgenizin fotokopisi.

  • Aylık geliriniz varsa, çalıştığınız yerden aldığınız maaş varsa bunları gösteren bir belge.

  • Tapu senedinin de fotokopisi gerekmektedir.

  • İpotek ettirmek istediğiniz arsanızın üzerinde herhangi bir rehine durumu, ipotek durumu varsa bunu gösteren tapu belgesi.

Bu adımlar sayesinde başvurunuzu rahatlıkla gerçekleştirebilir ve siz de iş bankası arsa kredisi sahibi olabilirsiniz. En yakın İş Bankası şubemize gelerek daha fazla detay hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  İş Bankası Türk Hava Yolları Kampanyası
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ