Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

İngbank Personel Alımı

İngbank Personel Alımı

Hollanda merkezli bir banka olan İngbank, Türkiye’de de aktif olarak hizmet veren bankalardan birisidir. İngbank, kişilere yönelik verilen hizmetlerin yanı sıra, binlerce kişiye de istihdam sağlamaktadır. Bankanın kurumsal yapısı içerisinde farklı pozisyonlarda çalışan binlerce kişi bulunmaktadır.

İngbank, farklı pozisyonlara yapılacak alımları internet üzerinden duyurmaktadır. Bu ilanlara göre başvurular yapılabilir ve uygun pozisyonlarda işe başlanabilir.

Başvurular ve Koşullar

İngbank personel alımı yapmadan evvel, öncelikle bir yazılı sınav uygulamaktadır. Yazılı sınav, işe alınmanın birinci koşulu olmaktadır. Yazılı sınavdan geçerli puanı alan kişiler, bu sefer ikinci aşama olan, sözlü mülakat aşamasına geçerler. Adayların işe kabul edilebilmesi için her iki aşamada da geçerli puanı alması gerekmektedir.

İngbank, kurumsal yapı içerisinde hem lisans mezunlarına hem de önlisans mezunlarına yönelik imkânlar sunmaktadır. Personel alımları genel olarak güvenlik görevlisi pozisyonundan, gişe görevlisine kadar olabilmektedir. Banka bu konuda genel olarak güvenlik görevlisi gibi pozisyonlar için lisans şartı koymamaktadır. Ancak gişe görevlisi ya da bireysel müşteri temsilciliği gibi pozisyonlar için lisans şartı konulmaktadır.

İngbank, bahsettiğimiz bu usullere göre 2016 yılı içerisinde belli pozisyonlara alımlar yapmıştır. Bu başvurular için ilanlar internet üzerinden herkese duyurulmuştur. Bankanın 2017 yılı içerisinde de belirli personel alımları yapacağı tahmin edilmektedir.

Başvuruların her pozisyon için eşit olmadığından da bahsetmek gerekir. Örneğin; bazı pozisyonlara yaş sınırı gibi çeşitli kurallar getirilmektedir. Bu da, ilgili pozisyonlara başvuruların daha az olmasına sebep olmaktadır. Ancak bazı pozisyonlarda yaş sınırı gibi kurallar uygulanmadığı için, başvurular daha yoğun olmaktadır. İlgili pozisyonlara ön başvuruların direkt olarak İngbank internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Bunun için öncelikle İngbank internet sistemi üzerine üye olmak gerekebilir. Üye olduktan sonra gerekli başvuruları ilk olarak internet üzerinden yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  İngbank Kredi Notu Öğrenme
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ