İngbank Kredi Notu Öğrenme

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İngbank Kredi Notu Öğrenme oldukça kolay ve hızlı bir yöntemdir. Dilerseniz RAPOR yazarak 2205 telefon numarasına mesaj göndererek her 3 ayda bir finansal risk raporunuzu yani finans sicil dosyanıza sahip olabilirsiniz. Mesajla kolayca öğrenmek için İng Bank müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer İng Bank müşterisi değilseniz size yakın bir şubeden talep edebilirsiniz. Findeks kredi notu nedir diye soracak olursanız, Findeks kredi notu, şuan tüm bankalarda bulunan kredi ve kredi kartlarınız ile ilgili geçmiş ödeme performansınıza ait bilgileri içeren bir rapor sonucudur. Eğer kredi notunuz iyi çıkarsa bu demektir ki borcuna sadık, düzenli ödeme yapan müşteri profiline sahipsiniz demektir. Bu sayede daha iyi oranlarda kredi alabilmeniz de mümkündür.

Şu an ülkemizde ki tüm bankalar ve tüm finans kuruluşları dikkate alınarak kredi notu yani risk raporu oluşturulmaktadır. Burada banka ve finans kuruluşlarından alınan tüm aylık olarak alınan kredi kullanımları ya da kredi kartı kullanımları ile borçların ödenme performansına dair detaylar incelenip bunlar dikkate alınarak bir rapor hazırlanmaktadır.

Risk raporları hazırlanırken geçmiş 5 yıla ait tüm kredi ve kredi kartlarına ilişkin geçmiş ödeme performansını gösteren bir rapordur. 5 yıl boyunca hangi kredinizi ya da kredi kartınıza ödeme yaptıysanız ya da aksattıysanız bu raporda görülebilmektedir. Bu raporu edindiğiniz takdirde findeks risk rapor paketi kapsamında her 3 ayda bir isterseniz e posta isterseniz mesaj ile rapor özetinize sahip olabilirsiniz.

Eğer İng Bank müşterisi iseniz kısa mesajla kolayca findeks risk rapor paketine kayıt yaptırabilir ve düzenli olarak raporunuzu alabilirsiniz. İng Bank müşterisi değilseniz de size en yakın şubeden bu rapora düzenli olarak erişebilirsiniz. Findeks Risk Raporu paketi için fiyat çizelgesini web sayfasından kontrol edebilirsiniz. Kredi başvurusu yapmadan önce kredi limitinizi yükseltmek istiyorsanız bu rapor sizin için faydalı olacaktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status