İngbank Kredi Başvurusu

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

1991 yılında hizmete açılan ve Hollanda merkezli bir banka olan İngbank, ülkemizde de aktif olarak hizmet veren bankalardan birisidir. Özellikle son derece avantajlı kredi imkânları yaratan İngbank, kişilerin nakit ihtiyaçlarını ciddi anlamda gidermektedir. Bu kredilere başvuru aşamalarında da müşterilerine oldukça kolaylıklar sağlayarak, başvuru aşamalarının sorunsuz ve sıkıntısız geçmesine yardımcı olmaktadır. İngbank kredi başvurusu işlemleri, birden fazla kanal üzerinden yapılabilmektedir.

Şubeler Üzerinden Başvurular

Başvuru için direkt olarak şubeleri seçen kişiler, kendilerine en yakın bir İngbank şubesine gidebilirler. Şubeye gitmeden önce bazı evrakların temin edilmesi, başvuru aşamasını daha da kısaltacaktır. Banka bu aşamada özellikle ilk kez kredi çekecek olan kişilerden ve daha önceden müşterisi olmayan kişilerden bazı belgeleri isteyecektir. Bu belgeler de genel olarak nüfus cüzdanı ve gelir bordrosu gibi belgeler olmaktadır. Bu belgeleri temin ederek şube üzerinden başvurularınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Banka gerekli gördüğü durumlarda ek evraklarda talep edebilir ve bu konuda sizi bilgilendirebilir.

Bireysel İnternet Bankacılığı Üzerinden Kolay Başvuru

İngbank, bireysel internet bankacılığı sistemi üzerinden müşterilerine kolay başvuru imkanı tanımıştır. Ancak bu sistemi kullanabilmek için bankanın müşterisi olmak gerekmektedir. Banka müşterisi olan kişiler, bir internet şifresi edindikten sonra bu sistem üzerinden kredi başvurularını yapabilir.

İnternet üzerinden yapılan başvurularda sonuçları yine internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim bilgilerinizdeki telefon numaranız üzerinden bilgilendirme mesajı da alabilirsiniz. İnternet başvurularında kişilerin paralarını direkt olarak internetten alma şansları da vardır. Ancak internet üzerinden genel olarak 15 bin TL gibi bir ücrete kadar kredi alınabilmektedir. Bu rakamı aşan miktarlarda, parayı almak için yine bankaya gitmek gerekmektedir.

Bunun yanı sıra, kredilere sms üzerinden başvuru şansı da bulunmaktadır. TC kimlik numaranız, sms başvurularında sizler için yeterli olacaktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status