Home / Bankalar / İng Bank / İngbank Kart Şifresi Öğrenmek

İngbank Kart Şifresi Öğrenmek

İngbank sizler için her zaman en doğru tercih olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. Her türlü ihtiyacınız için çekinmeden başvurabileceğiniz bir kapı olmak istiyoruz. Bu sebeple müşteri en çok ne ister, ne ile memnun olur bunu düşünerek ve sizler için en doğru olanı düşünerek ilerlemekteyiz. İşlem yapmak hem hızlı hem de kolay olsun diye her gün gelişerek çalışmalarımızı hız kesmeden devam ettirmekteyiz.

Kart İstemek Artık Çok Kolay

ING Bonus Kart istemek için cep telefonunuzla başvuru yapmanız yeterlidir. KART boşluk TC Kimlik Numaranızı yazarak 2205’e gönderip anında kart başvurusunda bulunabilirsiniz. ING Pegasus Plus Kart için ise PGS boşluk TC Kimlik numaranızı yazarak 2205’e göndermeniz yeterlidir. Bu şekilde işlerinize ara vermeden, şubeye gelme zorunluluğu olmadan kolayca kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

ING Bonus Ek Kart Başvurusu

ING Bonus Ek Kart Başvurusu için internet şubemize giriş yapmanız yeterlidir. İnternet şubemizde Kredi Kartları menüsünden Kredi Kartı Başvurusu seçeneğine ve sonra da Ek Kart seçeneğine tıklayarak kolayca başvuruda bulunabilirsiniz.

ING Bonus Sanal Kredi Kartı

ING Bonus Sanal Kredi Kartı için hiç bir ek ücret ödemenize gerek yoktur. Ayrıca taksitli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

ING Bonus Card Ödemesi

ING Bonus Card Ödemesi için internet şubelerimizi, PTT şubelerini, ING Bank ATM’lerini, Şubelerimizi, Yetkili Ödeme Merkezlerini ve telefon bankacılığımızı kullanabilirsiniz.

INGBANK Kart Şifresi Öğrenmek

INGBANK Kart şifresi öğrenmek tıpkı kart istemek gibi kolayca yapılabilecek bir işlemdir. Telefonunuzla SMS göndererek kart şifrenizi anında öğrenebilirsiniz. Bankamızda kayıtlı olan cep telefonu numaranız ile SIFRE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini yazarak 2205’e bir mesaj göndermeniz yeterlidir.

Ayrıca Kart şifrenizi öğrenmek için telefon bankacılığını da kullanabilirsiniz. 0850 222 0 600 no’lu telefon numaramızı arayarak şifrenizi isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.