İngbank İnternet Bankacılığı Şifresi Öğrenme

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İngbank Internet Bankacılığı Şifresi öğrenme için 3 yöntem bulunmaktadır. İlk yöntem mobil uygulama üzerinden oluşturabilirsiniz. Öncellikle App Store ya da Google Play üzerinden telefonunuza İng Bank mobil uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. İndirdiğiniz mobil uygulamayı açtığınızda karşınıza gelecek ekranda şifre girebileceğiniz ve ” Yardım İstiyorum” seçeneği yer almaktadır. Yardım İstiyorum seçeneği içinde de ” Beni unut ” , ” Şifremi unuttum”, ” ilk kez şifre alıyorum”, “sim kart bloke kaldırma” ve “farklı bir sorun yaşıyorum” seçenekleri yer almaktadır.

“Beni Unut” seçeneğini şifre ve kullanıcı adınızın ilgili telefonda kaydını silmek için kullanmanız gerekmektedir. ” Şifremi unuttum ” seçeneği ile unuttuğunuz şifreniz için yeni bir şifre tanımlamanıza yardımcı olacaktır. Bu şekilde unuttuğunuz şifre yerine yeni bir şifre almayı başarabilirsiniz.

“Şifremi unuttum” seçeneğinde ise internet bankacılığı için daha önce aldığınız ama unuttuğunuz şifreniz yerine yeni bir şifre oluşturmak için giriş yapmak için kullanabilirsiniz. Bu kısımda da uygulama sizden kart numaranızı, cep telefonu bilginizi ve yeni oluşturmak istediğiniz şifre bilginizi girebileceğiniz yeni bir ekrana yönlendirecektir. Onayla yazısını tıklayarak da internet bankacılığı için yeni şifrenizi oluşturmuş olacaksınız.

“İlk kez şifre alıyorum” seçeneğinde ise internet bankacılığı için ilk defa giriş yapıyor ve kullanıcı adınızı ve şifrenizi ilk defa oluşturacağınız durumlarda seçmeniz gerekmektedir. Bu kısımda da uygulama sizden kart numaranızı, cep telefonu bilginizi ve oluşturmak istediğiniz şifre bilginizi girebileceğiniz yeni bir ekrana yönlendirecektir. Onayla yazısını tıklayarak da internet bankacılığı için ilk şifrenizi oluşturmuş olacaksınız.

Diğer yöntemler ise web üzerinden ve telefon bankacılığı aracılığı ile şifre öğrenmenizi sağlamaktadır. Mobil uygulama en kolay ve hızlı çözümdür.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

İngbank İnternet Bankacılığı Şifresi Öğrenme İle Alakalı Kredi Notu Sorgulama Yazıları

DMCA.com Protection Status