Kredi Notu Sorgulama

ING Bank Kişiye Özel Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi

ING Bank Kişiye Özel Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi

ING Bank ihtiyaç kredisi kişiye özel faiz oranlarıyla tüm bütçelere uygundur. ING Bank tüm ihtiyaçlarınıza tek bir krediyle cevap vermez. Herkesin durumuna göre bütçesine uygun ve düşük aylık taksitlerle ödeme yapabileceğiniz kredi ING Bank’tan alınır. İhtiyaç kredileri de dahil tüm kredilerde kolaylık sağlayan ING Bank, faiz oranlarıyla dikkat çekmektedir. Konut kredileri, taşıt kredileri, ihtiyaç kredileri ve daha birçok özel kredi kampanyası vardır. Bu kredilerde istenen kriterler istisnalar haricinde genellikle aynıdır. Kredi notunuz yeterli ve ödemeleriniz düzenli olmalıdır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Kredi notu ING Bank kredilerinden yararlanmak için önemlidir. ING kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu öğrenmenizde fayda vardır. Kredi notunuza göre faiz oranınız şekillenir. Kredi notu, bankalara olan ödeme alışkanlığını gösteren nottur. Borçlarınız ve ödeme planınıza göre kredi notunuz belirlenir. Kredi notu yeterli olmayanlar krediden faydalanamazlar. Kredi notu düşük olanlar krediden faydalanamaz veya yüksek faiz oranlarıyla faydalanabilir. Kredi notu 1 ile 1900 arasında değişir. Yükseldikçe kredi alma olanağınız yükselir. Kredi notu düşük olanların yükseltmesi için borçlarını düzenli ödemesi gerekir.

ing-bank-ihtiyac-kredisi.jpg

  • Kredi notu 1800-1849 olanlar ve 1850 üzeri olanlar %1.09 faiz oranından faydalanır.
  • Kredi notu 1750-1799 olanlara %1.29 faiz oranı uygulanır.
  • Kredi notu 1700-1749 olanlar %1.39 faiz oranından etkilenir.
  • Kredi notu 1600-1699 olanlara %1.39 faiz oranı uygulanır.

ING Bank Anında Kredi Hesaplama

ING Bank kredi hesaplama yöntemi oldukça basittir. Banka şubelerinde uzun zaman harcanan kredi hesaplama işleri oldukça kafa yormaktadır. Kredi hesaplama araçlarıyla anında kredi tutarınızı hesaplayabilirsiniz. İstediğiniz kredi tutarı, vade seçeneği ve kredi türünüzü girerek tüm bankalara bakabileceğiniz gibi ING Bankası'nın ihtiyaç kredisini detaylı bir şekilde hesaplayabilir, bütün bilgileri inceleyebilirsiniz. Kredi hesaplanırken 50.000 Türk Lirası'na kadar ihtiyaç kredisi seçilebilir. 48 ay vadeli 30.000 Türk Lirası kredi çekildiği varsayılırsa aylık ödenecek kredi tutarı 913 Türk Lirası olacaktır. Bu hesaplama %1.39 faiz oranıyla hesaplanmıştır. Kredi notunuzu biliyorsanız daha doğru bir faiz hesabı yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  İngbank Kredi Başvurusu
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ