ING Bank Kişiye Özel Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi

ING Bank Kişiye Özel Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ING Bank ihtiyaç kredisi kiÅŸiye özel faiz oranlarıyla tüm bütçelere uygundur. ING Bank tüm ihtiyaçlarınıza tek bir krediyle cevap vermez. Herkesin durumuna göre bütçesine uygun ve düÅŸük aylık taksitlerle ödeme yapabileceÄŸiniz kredi ING Bank’tan alınır. Ä°htiyaç kredileri de dahil tüm kredilerde kolaylık saÄŸlayan ING Bank, faiz oranlarıyla dikkat çekmektedir. Konut kredileri, taşıt kredileri, ihtiyaç kredileri ve daha birçok özel kredi kampanyası vardır. Bu kredilerde istenen kriterler istisnalar haricinde genellikle aynıdır. Kredi notunuz yeterli ve ödemeleriniz düzenli olmalıdır.

ING Bank Ä°htiyaç Kredisi Özellikleri

Kredi notu ING Bank kredilerinden yararlanmak için önemlidir. ING kredi baÅŸvurusu yapmadan önce kredi notunuzu öÄŸrenmenizde fayda vardır. Kredi notunuza göre faiz oranınız ÅŸekillenir. Kredi notu, bankalara olan ödeme alışkanlığını gösteren nottur. Borçlarınız ve ödeme planınıza göre kredi notunuz belirlenir. Kredi notu yeterli olmayanlar krediden faydalanamazlar. Kredi notu düÅŸük olanlar krediden faydalanamaz veya yüksek faiz oranlarıyla faydalanabilir. Kredi notu 1 ile 1900 arasında deÄŸiÅŸir. Yükseldikçe kredi alma olanağınız yükselir. Kredi notu düÅŸük olanların yükseltmesi için borçlarını düzenli ödemesi gerekir.

ing-bank-ihtiyac-kredisi.jpg

  • Kredi notu 1800-1849 olanlar ve 1850 üzeri olanlar %1.09 faiz oranından faydalanır.
  • Kredi notu 1750-1799 olanlara %1.29 faiz oranı uygulanır.
  • Kredi notu 1700-1749 olanlar %1.39 faiz oranından etkilenir.
  • Kredi notu 1600-1699 olanlara %1.39 faiz oranı uygulanır.

ING Bank Anında Kredi Hesaplama

ING Bank kredi hesaplama yöntemi oldukça basittir. Banka ÅŸubelerinde uzun zaman harcanan kredi hesaplama iÅŸleri oldukça kafa yormaktadır. Kredi hesaplama araçlarıyla anında kredi tutarınızı hesaplayabilirsiniz. Ä°stediÄŸiniz kredi tutarı, vade seçeneÄŸi ve kredi türünüzü girerek tüm bankalara bakabileceÄŸiniz gibi ING Bankası'nın ihtiyaç kredisini detaylı bir ÅŸekilde hesaplayabilir, bütün bilgileri inceleyebilirsiniz. Kredi hesaplanırken 50.000 Türk Lirası'na kadar ihtiyaç kredisi seçilebilir. 48 ay vadeli 30.000 Türk Lirası kredi çekildiÄŸi varsayılırsa aylık ödenecek kredi tutarı 913 Türk Lirası olacaktır. Bu hesaplama %1.39 faiz oranıyla hesaplanmıştır. Kredi notunuzu biliyorsanız daha doÄŸru bir faiz hesabı yapabilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

ING Bank Kişiye Özel Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi İle Alakalı Kredi Notu Sorgulama Yazıları

DMCA.com Protection Status