Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Ing Bank 9.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Ing Bank 9.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Bazı dönemlerde harcamalarımız daha fazla artıyor ve nakit sıkıntısı çekebiliyoruz. İşte bu zamanlarda karşımıza bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredisi seçenekleri çıkmakta. Bunlardan biri de cazip faiz ve vade seçenekleri sunan ING Bank İhtiyaç Kredisi kampanyası. Kampanya koşulları ve başvuru yöntemlerine göz attığımızda;

ING Bank İhtiyaç Kredisi Özellikleri

  • ING Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama kapsamında baktığımızda; 9000 TL tutarlı 36 ay vadeli ihtiyaç krediniz için ödeyeceğiniz faiz oranı % 1,44 olarak karşımıza çıkmaktadır ve geri ödeyeceğiniz toplam miktar ise 12.168 TL’dir. Aylık taksit tutarınız sadece 338 TL olacak ve ödeyeceğiniz faiz tutarı ise 2.635 TL olarak belirlenecektir.

  • Krediye 18 yaşını dolduran herkes başvuru yapabilmektedir.

  • Kayıtlı bir mesleğiniz varsa ve kredi kartı ödemeleriniz düzenli ve geçmiş kredi ödemelerinizde de sorun yoksa krediniz olumlu sonuçlanacaktır. Olumlu sonuçlanması durumunda ise istenen belgelerle birlikte banka şubesine giderek kredinizi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

ihtiyac-kredisi-ing-bank.jpg

ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING ihtiyaç kredisi başvurusunu dilerseniz şubeye bile gitmeden internet bankacılığı üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında size mesaj gelecektir ve kredinizi kullanabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra ise banka tarafından istenen belgeler şunlardır:

  • Nüfus cüzdanınız, sürücü belgeniz ya da pasaportunuz istenmektedir.Yabancı uyruklu iseniz, pasaport ile oturma izin belgesi ve başvuru yapan kişinin adına düzenlenmiş olan son 3 aya ait ikametgah belgesi ya da fatura talep edilmektedir.

  • Son aya ait maaş bordronuz ya da çalıştığınız şirket yetkilisinin imza sirkülerinin yer aldığı maaş yazısı

  • Özel sektör çalışanı iseniz SGK dökümünüz talep edilmektedir.

  • Farklı meslek gruplarına ait olanlar için ise farklı belgeler banka tarafından istenmektedir. Emekliler, Tüzel kişiliği olmayan gerçek kişi tacirler ve serbest meslek faaliyetinde bulunanlar ile tüzel kişiliği olan firma ortakları ve çiftçiler için farklı belgeler talep edilmektedir.ING Bank çağrı merkezi aracılığıyla ya da ING Bank şubelerinden bilgi alabilirsiniz.

Siz de dilerseniz kredinizi hemen kullanarak nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve kredi tutarınızı esnek vade imkanı ve uygun faiz oranları sayesinde kolaylıkla ödemede bulunabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  İng Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ