ICBC’den Eskişehir Eczacılar Odası İşbirliği Üyelerine Kredi

Ankara SMMMO İşbirliği Üyelerine Özel Avantajlar
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Farklı meslek mensuplarının farklı bankalarda farklı kampanya avantajından yararlandığını hepimiz biliyoruz. Ancak, bu meslek mensuplarının içerisinde eczacılarımızı görmek pek nadir karşılaşılan bir durumdur. Bu sebeptendir ki, ICBC Bank eczacılarımız için farklı bir kampanya hazırlamıştır. Siz de henüz ICBC Bank ile tanışma fırsatı bulmadı iseniz bu kampanya sizin için iyi bir tanışma hediyesi olabilecek bir niteliktedir.

Gelelim Kampanyanın Detaylarına

Kampanya Eskişehir/Bilecik Eczacılar Odası üyesi olan eczacılarımızı kapsamaktadır. Kampanyanın detaylarında yer alan farklı kredi tutarları için farklı faiz oranı uygulaması da krediyi daha da cazip hale getiriyor.

Örnek Bir Hesaplama ile Açıklayalım

icbc-den-eczacilara-ozel-kredi.jpg

Kampanya kapsamında 10 bin TL bireysel ihtiyaç kredisi kullandığınızı varsayalım. Bu kullandığınız kredi için 12 ay vadede faiz oranının % 1.19 olurken, 48 ay vadede kredinizin faiz oranı % 1.16 olacaktır. 12 ay vadeli kredinizin aylık taksit tutarları 913 TL olurken, 50 TL kredi tahsis ücreti ve ortalama 45 TL kredi hayat sigortası ücreti kesintisi olmaktadır. 48 ay vadeli bireysel ihtiyaç krediniz için aylık geri ödeme tutarları 287 TL olurken yine 50 TL kredi tahsis ücreti ve 45 TL civarında hayat sigortası kesintisi olacaktır. Belirttiğimiz tutar ve vade sayıları örnek teşkil etmekte olup ICBC Bank kredi hesaplama işlemini de bankanın şubesinden yapabilirsiniz.

Krediyi kullanabileceğiniz en uzun vade sayısı 48 ay olmakla birlikte, farklı miktarlarda kullanmak istediğiniz krediniz için farklı vade sayıları ile ilgili olarak da bankanın şubesi ile görüşmeniz gerekmektedir. ICBC Bank kredi başvurusu yapabilmek için Eskişehir’de bulunan ICBC Bank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Gerekli işlemler size banka şubesinde müşteri temsilcileri tarafından iletilecektir.

Dilerseniz bankanın farklı kampanya ya da imkanları ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için bankanın şubesini ziyaret edebilir ya da telefon bankacılığından yararlanabilirsiniz. Ayrıca ICBC internet bankacılığı da seçenekleriniz arasındadır. Siz de henüz ICBC Bank ile tanışmadı ve çalışmadıysanız hayatınızın avantajlı fırsatları arasında yer alacak ICBC Bank kampanyalarına göz atmanızda yarar vardır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status