Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

HSBC Güncel Mortgage Kampanyaları

HSBC Güncel Mortgage Kampanyaları

HSBC konut kredisi ile çok az taksit ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. Konut kredileri uzun vadede ödenebilen kredilerdir. HSBC, uzun zamandır hizmet veren bir bankadır. Konut kredilerinde çeşitli avantajlar ve düşük faiz oranı işler. HSBC konut kredileri 2017 yılında da ev sahibi olmanız için hizmet vermektedir. Konut kredileri sayesinde ev sahibi olmak çok kolaydır. Fakat birçok banka konut kredisi vermektedir. Doğru bankayı seçmek için internet üzerinden kredi hesaplama araçları kullanarak bankaların faiz oranlarını ve yıllık maliyet oranını hesaplayabilirsiniz. HSBC konut kredilerinde düşük faiz oranı ve uzun vade uygulamaktadır.

HSBC Mortgage kredisi 120 aya kadar vade seçenekleri sunar. Kefilsiz kredi türüdür. Banka gerek gördüğü takdirde kefil isteyebilir. Ekspertiz %80 kullandırımı vardır. En az 5.000 Türk Lirası olacak şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. HSBC mortgage kredisi faiz oranı %1.20’dir.

Mortgage Konut Kredisi Başvuru Seçenekleri

morgage-hsbc-kredi-firsatlari.jpg

HSBC Mortgage kredisi başvuruları iki yoldan yapılabilmektedir. İnternet üzerinden T.C. kimlik numarası ve cep telefonu numarasıyla kredi ön başvurusu yapabilirsiniz. HSBC mortgage kredi başvurusu yazıldıktan sonra hemen başvur seçeneğine girerek internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. T.C.K.N., cep telefon numarası ve güvenlik kodu girildikten sonra kredi başvuru sonucu en kısa zamanda cep telefonunuza bilgi olarak gelecektir.

Kredi başvurusu için diğer bir seçenek en yakın şubelerdir. Size en yakın şubeyi öğrenmek için en yakın şubemiz seçeneğinden bulunduğunuz bölgeyi seçerek HSBC şubelerini öğrenebilirsiniz.

Mortgage Kredisi Hesaplama

HSBC Mortgage kredisi hesaplamak için şubeye gitmeye gerek yoktur. HSBC konut kredisi hesaplama araçlarıyla aylık kredi taksidinizle birlikte birçok ödeme bilgisini hesaplayabilirsiniz. Örnek bir hesaplama için 200.000 Türk Lirası değerinde 120 ay vade seçeneğini seçiniz. Faiz oranı sabit %1.20 olacaktır. Aylık ödeme tutarınız 3.153.61 Türk Lirası’dır. Aynı zamanda kredi tahsis ücreti, toplam masraf, toplam faiz ve toplam geri ödeme tutarlarınızı da öğrenebilirsiniz. Ekspertiz ücreti konuta göre ve metrekaresine göre değişmektedir. Hesaplama araçlarıyla hesaplandıktan sonra ödeme planınızı görebilir, aynı zamanda internetten konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ