Hızlı Konut Kredisi Veren Bankalar 2015

Peşinatsız Kredi
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

O çok beğendiğiniz ve uzun zamandır hayalini kurduğunuz evi alamıyorsunuz çünkü hiç peşinatınız yok. Biriktirmeye kalksanız yıllar geçer. Bu durumda imdadınıza bankaların 0 peşinatsız ev kredileri yetişiyor.

Tıpkı diğer konut kredileri gibi sabit taksitleri olan bu sistemde, ekspertiz bedelinin tamamını da kredilendirerek ödemek mümkün. Yeni bir ev aldığınızda ekspertiz, tapu, elektrik, su, doğalgaz sisteminin açılması için hatırı sayılır bir bütçeye sahip olmanızı hatırlatırsak, ödemede kolaylık sağlanıyor.

Peşinatsız Kredi

Peşinatsız Kredi

Kendiniz, aile üyelerinden biri veya bir arkadaşınızın sahip olduğu konutun tapusu ipotek edilmek suretiyle bu krediden yararlanmak mümkün. 

Böylece maaşınızın zamlanması için ya da birikim yaparak ev sahibi olmak için yılların geçmesini beklemek zorunda kalmazsınız. Yeni evlenenlerle birlikte iş yaşamına yeni adım atmış dinamik bireyler için idealdir.

Bankaların hemen hemen hepsi bu krediyi kullandırıyor. Çünkü iki evi birden ipotek altına alarak kendini garantilemektedir. Yani herhangi bir sebeple ödenemeyen taksitleriniz olursa belirli bir süre sonunda evi kaybedebiliyorsunuz. Elbette ödenmiş taksitleriniz, gerekli kesintiler yapıldıktan sonra size iade ediliyor.

Bu sistem, vergi indiriminden yararlanmak isteyen vaya peşinat ücretini iş yaşamında değerlendirmek isteyen serbest çalışanlar için de son derece uygundur.

Dosya, ekspertiz, vade, faiz oranlarının değişiklik gösterdiği kampanyalarla müşteriye imkan sağlayan Peşinatsız Konut Kredisi Destekçi belli başlı Bankalar şu şekildedir:

Akbank

Vakıfbank

Denizbank

Halkbank

Garanti

İş bankası

Ziraat Bankası

Finansbank

Odeabank

ING Bank

Yapıkredi

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status