Hesap İşletim Parası Almayan Bankalar 2016

hesap işletim ücreti almayan bankalar
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bankaların mevcut müşterilerinden hizmet bedeli altında hesap işletim ücreti diğer adı ile hesap işletim parası kesintisi almaktadır. Modern hayat ve şehir yaşamının etkisi ile bankalar hayatımızın her alanında karşımıza çıkar. Günümüzde tüm parasal işlemler bankalar aracılığı ile gerçekleştirilir. Neredeyse banka ile işlem yapmayan kimse bulunmamaktadır. Gencinden yaşlısına, işsizinden emeklisine kadar her bireyin kredi kartı bulunmaktadır.

Bankalar müşterilerine kaliteli hizmet vermek için teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan yararlanır. Amaç müşterilerinin her türlü ihtiyacını hızlı ve mutlu bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktır. Bankalar müşterilerine sundukları hizmetle ilgili olarak bazı ücretler alır. Kredi dosya masrafı, havale masrafı, eft ücreti, kart aidat bedeli ve hesap işletim ücreti alırlar. Bazı bankalar müşterilerini kaybetmemek ve daha konforlu bir hizmet vermek için bazı bedellerden feragat edebilir. Feragat edilen hizmet bedellerinden biride hesap işletim ücretleridir. Hesap işletim ücretleri neredeyse yıllık 350-400 tl arasında değişmektedir. Hesap işletim ücreti insanların gider tablosundaki yerini alır. Müşterilerin ödemek istemediği bazı bankaların gerçekleştirdiği  bir kesintidir.

Bankalar  kendi müşterilerine bazı kolaylıklar sunar. Bankaya gidildiği zaman öncelikli sıra hakkı, ücretsiz eft yapabildiği gibi hesap işletim ücreti de almaz.

hesap işletim ücreti almayan bankalar

hesap işletim ücreti almayan bankalar

Banka ile her zaman işlem yapacak olan müşteriler hesap işletim ücreti almayan banka arayışına girerler. Hesap işletim ücreti almayan bankaları sitemizde sıralayacak olursak;

Türkiye Finans Bankası

Türkiye Finans Bankası katılım bankalarındandır. Bunun için hesap işletim ücreti almamaktadır.

Kuveyt Türk

Kuveyt Türk şubesiz bankacılık işlemlerini senin bankan sistemi ile internet üzerinden yapılır. Hesap işletim ücreti almayan katılım bankasıdır. Kuveyt Türk vadeli, vadesiz ve döviz vs hesaplardan da hesap işletim ücreti almamaktadır.

Albaraka Türk

Albaraka Türk bankasıda müşterilerinden hesap işletim ücreti almayan bankalardandır. Ayrıca EFT ve havale ücretleride almamaktadır. Bu işlemler ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Finansbank

Finansbank müştreilerini memnun etmek için enpara sistemini geliştirmiştir. Bu sisteme göre müşteri işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirir. EFT ve havale ücretleri ile beraber hesap işletim ücretide alınmamaktadır. Enpara şubesiz bankacılık sistemidir.

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası şubesiz bankacılık olan internet şubesi sistemi geliştirmiştir. Bu sisteme Nuvo denir. Bu sistemde hesap işletim ücreti alınmamaktadır. EFT ve havale ücretide bulunmaz.

Halk Bankası

Halkbankasına iki fatura ödeme talimatı verildiği takdirde hesap işletim ücreti kesilmemektedir.

TEB

TEB’de internet bankacılığı kullanan tüm müşterilerden hesap iÅŸletim ücreti almamaktadır. Ä°nternet bankacılığı sistemi CepteTeb‘dir.

Bazı bankalarda hesap işletim ücreti almamak için belirli şartlar sunarlar. En az iki fatura için otomatik ödeme talimatı ister ya da bankanın kredi kartını verme talebinde bulunur.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status