Kredi Notu Sorgulama

Halkbank’tan Özel Sektör Çalışanına 50 Bin TL Kredi

Halkbank’tan Özel Sektör Çalışanına 50 Bin TL Kredi

Halk Bank, özel sektör de çalışan kişiler için ihtiyaç kredisi veriyor. Bu kredi nedir, gelin hep birlikte bakalım. Bankalar arasında gün geçtikçe artan rekabet yarışında yer alan bir kamu bankası olan Halk Bank, bu rekabet içerisinde kendini rakiplerinden fazlasıyla sıyırmış durumda. 2017 senesinin başlarında devletin de içerisinde bulunduğu bir proje olan KOSGEP üzerinden esnaf, küçük ve orta ölçekli işletme yapılan yerlerde faizsiz 50 bin Türk Lirası kredi olanağı, piyasalarda mühim olan bir rahatlama banka için sağlanmıştır.

Kamu bankası olan Halk Bankası, bu olağan sürecin devam edebilmesi için nitelikli özel sektör çalışanlarına kredi yine 50 bin Türk Lirası en üst limit (maks) olmak üzere bireysel ihtiyaç kredisi imkânı sunmaktadır. Çok daha fazla elverişli faizler ile kullanıma uygun hale getirilen bu krediler ile ihtiyaç sahibi müşteriler istekleri doğrultusunda çok düşük miktarlı faiz uygulamasını tercih edebiliyorlar. Yine benzer şekilde istekleri doğrultusunda tahsis için istenilen ücreti ödemeyerek nispeten biraz daha fazla olan yüksek dereceli faiz oranı ile birlikte kredilerini alabiliyorlar. 

halkbank-kredi-firsatlari.jpg

Faizi Düşürüp Tahsis Ücreti Ödenebilir

Halk Bank en uygun kredi olarak verilen kredisi için yapılan başvurusu cepten ve internet üzerinden sizin tercihinize bırakılan ir şekilde yapılıyor. 50 bin Türk Lirası olarak belirlenen limit ile özel sektör çalışanlarına özel olarak ihtiyaç kredisi başvurusunun 48 aylık olarak belirlenen taksitlendirmesi için yüzde 1.13 faizi siz değerli müşteri tercih ettiğinde 262,50 Türk Lirası tahsis ücreti tahsis ediliyor. Bunun gibi durumlarda aylık taksitler 1424 Türk Lirası olarak belirlenen bir ücret de vardır. Bu gibi bir durumda senelik maliyet yüzde 17.88 oranında gibi bir değer de kalıyor.

Yapacağınız bir diğer tercihte de yine 50 bin Türk Lirası ve 48 aya varan taksitlendirme seçeneği için yüzde 1.19 faiz oranını siz değerli müşteri tercih ettiğinde tahsis ücreti ödemenize gerek kalmıyor ve aylık taksit olarak 1446 Türk Lirası olarak belirleniyor. Bu durumda da senelik olarak belirlenen maliyet yüzde 18.55 civarında oluşuyor. Çok kolay bir şekilde Halk Bank’tan alınan bu krediyi tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  HalkBankası İnternet Bankacılığı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ