Halkbank’tan Özel Sektör Çalışanına 50 Bin TL Kredi

Halkbank'tan Özel Sektör Çalışanına 50 Bin TL Kredi
Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Halk Bank, özel sektör de çalışan kiÅŸiler için ihtiyaç kredisi veriyor. Bu kredi nedir, gelin hep birlikte bakalım. Bankalar arasında gün geçtikçe artan rekabet yarışında yer alan bir kamu bankası olan Halk Bank, bu rekabet içerisinde kendini rakiplerinden fazlasıyla sıyırmış durumda. 2017 senesinin baÅŸlarında devletin de içerisinde bulunduÄŸu bir proje olan KOSGEP üzerinden esnaf, küçük ve orta ölçekli iÅŸletme yapılan yerlerde faizsiz 50 bin Türk Lirası kredi olanağı, piyasalarda mühim olan bir rahatlama banka için saÄŸlanmıştır.

Kamu bankası olan Halk Bankası, bu olaÄŸan sürecin devam edebilmesi için nitelikli özel sektör çalışanlarına kredi yine 50 bin Türk Lirası en üst limit (maks) olmak üzere bireysel ihtiyaç kredisi imkânı sunmaktadır. Çok daha fazla elveriÅŸli faizler ile kullanıma uygun hale getirilen bu krediler ile ihtiyaç sahibi müÅŸteriler istekleri doÄŸrultusunda çok düÅŸük miktarlı faiz uygulamasını tercih edebiliyorlar. Yine benzer ÅŸekilde istekleri doÄŸrultusunda tahsis için istenilen ücreti ödemeyerek nispeten biraz daha fazla olan yüksek dereceli faiz oranı ile birlikte kredilerini alabiliyorlar. 

halkbank-kredi-firsatlari.jpg

Faizi DüÅŸürüp Tahsis Ücreti Ödenebilir

Halk Bank en uygun kredi olarak verilen kredisi için yapılan baÅŸvurusu cepten ve internet üzerinden sizin tercihinize bırakılan ir ÅŸekilde yapılıyor. 50 bin Türk Lirası olarak belirlenen limit ile özel sektör çalışanlarına özel olarak ihtiyaç kredisi baÅŸvurusunun 48 aylık olarak belirlenen taksitlendirmesi için yüzde 1.13 faizi siz deÄŸerli müÅŸteri tercih ettiÄŸinde 262,50 Türk Lirası tahsis ücreti tahsis ediliyor. Bunun gibi durumlarda aylık taksitler 1424 Türk Lirası olarak belirlenen bir ücret de vardır. Bu gibi bir durumda senelik maliyet yüzde 17.88 oranında gibi bir deÄŸer de kalıyor.

Yapacağınız bir diÄŸer tercihte de yine 50 bin Türk Lirası ve 48 aya varan taksitlendirme seçeneÄŸi için yüzde 1.19 faiz oranını siz deÄŸerli müÅŸteri tercih ettiÄŸinde tahsis ücreti ödemenize gerek kalmıyor ve aylık taksit olarak 1446 Türk Lirası olarak belirleniyor. Bu durumda da senelik olarak belirlenen maliyet yüzde 18.55 civarında oluÅŸuyor. Çok kolay bir ÅŸekilde Halk Bank’tan alınan bu krediyi tercih edebilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

DMCA.com Protection Status