Home / Bankalar / Halkbank / Halkbank Kredi Kartının Limitini Hızlıca Artırmak

Halkbank Kredi Kartının Limitini Hızlıca Artırmak

Bankalardan bir tanesi olan halkbank, kredi kartı kullanan müşterilerin yakındığı bir durum olan kredi kartı limitini artırmak işlemlerini hızlıca yapan bankalardan bir tanesidir. Bildiğiniz gibi kredi kartı kullanımı her yıl artmakta olup, buna bağlı olarak kart limitlerinin de düzenli bir şekilde artırıldığı görülüyor. Bankalar yeni kredi kartı başvurusu yapan bireylerin kart limitini stabil tutmaktadır. Bu miktar genelde 1500 / 1000 TL arasındadır. Ancak tüketiciler 1500 TL üzeri bir ürün almak istediğinde veya nakit avans çekmek istediğinde (kart limitinin yarısıdır nakit avans) limitin düşük olmasından dolayı yakınmaktadır. Hal böyle olunca bir anda sinirlenmek doğal hakkıdır müşterilerinin.

Halkbank Kredi Kartının Limitini Hızlıca Artırmak

Halkbankasının kredi kartı ürünü olan PARAF KART, 2016 yılı dahilinde yüzbinlerce müşteri tarafından tercih edilmektedir. Ayrıcalıkların dünyası sloganı ile yola çıkan bir kart türü olan bu kredi kartı ilk kullanım deneyimlerimiz sayesinde sizlere nasıl kart limitinin hızlıca artıra bileceğinizi anlatacağız.

Paraf kart sayesinde ;

 • Yaptığınız harcamaya göre sonradan yeniden taksitlendirme imkanı sunuyor
 • Paraf gününüzü belirleyerek o günkü faiz oranlarını düşürme söz konusu
 • Nakit avansı çekerek bunu taksite bölme imkanı
 • Sürekli yaptığınız alışverişlerde artan paraf puan kazanma fırsatı
 • Hafta sonları birçok sektörde indirim fırsatları sunmakta.

Paraf kredi kartı sayesinde yaptığınız harcamalara ek olarak bunlardan paraf puan adı altında para kazanmak mümkün. Söz konusu harcamalarınızı market veya akaryakıt istasyonlarında yaptığınız da daha da çok puan kazanabilirsiniz.

Paraf kart harcamalarınızda kart limitiniz yetersiz geliyorsa öncelikle başvuru yapmanız gerekiyor. Banka iletişim kanallarından yaptığınız destek talebini sistem incelemeye almakta bununla beraber sistem uygun görürse sizlerin kart limitini artıracaktır. Ancak kart limiti ne yazık ki aynı saat içinde yükselmeyecektir. Bu yüzden sizlere aşağıda sunacağımız özel bilgiler neticesinde kolaylıkla kart limitinizi artırabilirsiniz.

paraf kartın limitini artırmak
paraf kartın limitini artırmak

Kredi Kartının Limitini Hızlıca Artırmak

 • Öncelikle halkbank.com.tr adresine giriyorsunuz orada bulunan şahıs bilgilerinizi güncellemeniz gerekiyor. Yani maaş bilginiz ve ev durumunuzu sistemden güncel yapmalısınız. Oradaki maaş bilgilerinizi artırmanız önerilir.
 • Sigortalı veya bağkurlu olma durumunuzu gözden geçirin sistem üzerinde sgk’lı olduğunuzu girin.
 • Müşteri hizmetlerini aradığınızda 444 0 400 numarasından yapacağınız diyaloglarda çok acil alışveriş yapacağınızı ve limitinizi artırmak istediğinizi belirtin. Eğer ki limitin bugün artırılmaması gibi olumsuz bir durum olduğunda kartımı kapatabileceğimizi demeniz işlemlerin daha da hızlı olmasını sağlayacaktır.

Check Also

Maximum kredi kartı limitini hızlıca artırma

Maximum Kredi Kartı, köklü bankalardan biri olan İş Bankası’nın kredi kartıdır. Her banka kendi gücü …

2 comments

 1. Süleyman.demir

  İhtiyaç kredisi limiti artirma

 2. Süleyman.demir

  Teşekkürler arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.