Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Halkbank 120 Ay Vadeli 100 Bin TL İşyeri Kredisi

Halkbank 120 Ay Vadeli 100 Bin TL İşyeri Kredisi

Siz de işyeri açmaya karar verdiniz; ancak yeterli miktarda sermayeniz mi yok? Bunun dışında işyeriniz için yatırım yapmayı mı düşünüyorsunuz? Günümüz ekonomisinde yüksek miktarda nakit anlamda yatırım yapmak yerine uygun krediler ile uzun vadeli geri ödemeler finansal anlamda işyerlerinin yatırım yapmasını ya da yeni bir işyeri alma kararı verenleri oldukça rahatlatmaktadır. 1933 yılından bugüne bireysel ve kurumsal müşterileri için hizmet vermekte olan Halkbank işyeri kredisi almak isteyenler için de yine yeni bir kampanya başlatmış durumda. Müşteri odaklı ve kaliteli bir hizmet anlayışını geçmişten günümüze kararlılıkla sürdürmekte olan Halk Bankası bireysel ve kurumsal müşterilerine özel kredi kampanyaları ile yine müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Halkbank Kurumsal Krediler

Halkbank kredi konusunda gerek bireysel gerekse ticari müşteriler için dönem dönem farklı kampanyalar düzenleyerek kredi paketleri hazırlamaktadır. Finansal destek kredileri ile işletmenizin sermayesinin desteklenmesi ya da demirbaş veya ekipman alımı gibi konularda yapılacak yatırımlar için kullanılacak finansmanı desteklemek amacı ile hazırlanmıştır. Kredinin geri ödemesi ister aylık eşit taksitler halinde yapılandırılır. Nakit krediler ile işyeriniz için ticari açık hesaptan senet veya kefalet karşılığı krediye her türlü nakit kredi imkanı bulunmaktadır. Dövize endeksli krediler ile bir yıl vadeli olarak kullandırılan ve TL bazında olan krediler kullanım alanı oldukça geniş; ancak geri ödemesi ve faizi dövize endeksli olan kredilerdir.

halkbank-kredi-firsatlari.jpg

Halkbank İşyeri Kredisi

Halkbank işyeri kredisi ise herhangi bir ticari faaliyette bulunmayan gerçek kişiler ile ticari amaç gütmeyen yatırım yapmak amacı ile satın alınması mümkün olan işyeri niteliğindeki gayrimenkullerin finansmanı için kullanıma hazırlanmış bir kredi türüdür. Kredinin en uzun vade süresi 120 aydır. Krediyi kullanmak için işyerinin ekspertiz değerinin % 50'si ile sınırlıdır. Ekspertiz ücreti 650 Türk Lirası'dır.

Halkbank esnaf kredileri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için en yakın Halkbank şubesine başvurabilirsiniz. Size en yakın Halkbank şubelerinden ya da internet adresini ziyaret ederek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ