Halk Bankası Müşteri Hizmetleri

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Halk Bankası, Cumhuriyet’in ilk yıllarında, ülke ekonomisinin oldukça sıkıntılı ve zor günler yaşadığı dönemde, küçük esnaf ve sanayicinin finansal sıkıntılarını çözebilmek ve kalkınmada küçük esnaf ve sanayicinin desteklenmesinin önemi nedeniyle, 1933 yılında, Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu kapsamında kurulmuş ve 1938 yılında da bankacılık sektöründe faaliyete geçmiştir.

Kurulduğu günden itibaren, küçük esnafın ve sanayicinin dostu olan Halk Bankası, üreten Türkiye’nin bankası sloganıyla çalışmalarına devam etmektedir. Küçük esnafa ve sanayicilere uygun faizlerle ve kolay ödeme planlarıyla kredi kullandıran Halk Bank, ülkemizde esnaf ve sanatkârların ilk bankası olma özelliği taşımaktadır.

1950 yılında Halk Bankası’na verilen şube açma ve kredi kullandırma yetkisinden sonra, hızla büyüme göstermeye başlayan Halk Bankası, o dönemde kooperatifleşme hareketlerinden etkilenerek halk bankacılığı anlayışı ile kurulan bankaların Türkiye’deki önderi olmuştur.

Güçlü alt yapısı, uzman kadrosu ve yaptığı birçok yatırımla birlikte istikrar içinde büyüyen ve bugün Türkiye’nin sayılı ve en çok tercih edilen bankaları arasında olmayı başaran Halk Bankası, müşterilerinin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda ve söz konusu sloganı eşliğinde, hizmetlerine devam etmektedir. Açtığı şubeler, ATM’ler, telefon bankacılığı, internet bankacılığı gibi alt yapının sağlam olmasına dayanan birçok hizmeti müşterisine sorunsuz ve kesintisiz götürmeyi amaçlayan ve başaran Halk Bankası, müşterilerinin tüm sorunlarına kısa ve net çözümler üretebilen bir bankadır.

Halk Bankası müşteri hizmetleri, Halk Bankası müşterilerinin sorularının ve işlemlerinin hızla çözümlenebildiği bir hizmet olarak dikkat çekmektedir. 444 0 444 numaralı telefon aracılığıyla ulaşılabilen Halk Bank müşteri hizmetleri, müşterilerin beklentilerini önemseyerek çalışmaktadır. Tüm bankacılık hizmetlerinin kısa ve oldukça kolay bir şekilde yapılabildiği Halk Bank müşteri hizmetleri, Halk Bank müşterileri açısından büyük bir ayrıcalıktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status