Hacizli Banka Borcuna Yapılandırma Varmı

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bankalar insanların hayatlarında önemli bir yere sahip olmakla beraber banka borcuna yapılandırma şeklinde imkanlarında olduğunu söylemek mümkün. Yani bankalardan aldığınız krediler veya kredi kartları ödemelerini geciktirmeniz halinde sistem otomatik olarak faiz uygulamaktadır. Genelde günlük veya aylık bazda gecikmeli faiz oranları %2.00 den başlamaktadır.

Banka borçlarına yapılandırma

Yeni yasal düzenlemelere göre yapılandırma taksit sınırı 72 aya kadar çıkarıldı. Yani yüklü miktarlarda bankalara borcunuz var ise hiç vakit kaybetmeden bankalara giderek, borçlarınızı yapılandırabilir ve artan borç yükünüzü taksitli ödeme yaparak kolaylaştırabilirsiniz.

Ülkemizdeki bankalara baktığımızda ;

garanti bankası kredi borcu yapılandırma,

denizbank kredi kartı borcu yapılandırma,

işbankası kredi borcu yapılandırma,

vakıfbank ev kredisi yapılandırma

şeklinde bir çok soru gelmektedir tarafımıza. Söz konusu yapılandırma işlemleri iki farklı şekilde oluyor. Ya kredi faiz oranları düşmüştür ve sizler de bunları fırsat görüp, mevcut borçlarınızı daha da düşürmek isteyebilir, ya da bankalara kredi ve kredi kartı borçlarınızdan dolayı yeniden ödeme planı denilen kredi borcu yapılandırma işlemini sağlayabilirsiniz.

Hacizli Banka Borcuna Yapılandırma Varmı

Yapılan düzenlemeler sonrasında artık kredi, sgk, bağkur ve kredi kartı borcunuz var ise yapılandırma yapılabilecek. Söz konusu tasarı TBMM’den geçerek, yürürlüğe girmesi ile beraber borcu bulunan şahısların üzerinden büyük bir yükün kalkacağı belirtildi.

KREDİ BORCU HAPİS

KREDİ BORCU HAPİS

Bildiğiniz gibi ülkemizde her 3 kişiden 2 tanesinin en az 1 adet kredi kartı bulunmakta. Sadece bir adet kredi kartı olmamakla beraber çoğu kişinin cebinde en az 2 adet kredi kartı bulunuyor. Yapılan yeni düzenlemelerde taksit üst sınırı 12 taksit olarak belirlendi. Ancak bunlara elektronik eşya dahil değil.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status