Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notu Yükseltme : Kredinotun.com

Garanti’den 245 TL taksitle 10.000 TL Kredi

Garanti’den 245 TL taksitle 10.000 TL Kredi

Garanti Bankası tarafınca müşterilerine sunulan kredi kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. En çok kredi kullandıran bankalar arasında başı çeken Garanti Bankası, ihtiyaç kredisinde en çok tercih edilen meblağ olan 10000 TL için özel fırsatlar sundu. Garanti 10.000 TL kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler müracaatlarını banka şubeleri, internet bankacılığı ya da mobil şube aracılığıyla yapabilirler. Düşük faiz ve uzun vade avantajı ile bireyler bütçelerini sarsmadan rahatça ödemelerini yapabilir, ihtiyaçlarını giderebilirler.

Düşük Faiz ve Uzun Vade ile Ödeme Kolaylığı

Türkiye’nin özel bankalar içinde en fazla banka şubesine sahip olan Garanti Bankası, dijital bankacılıkta yaptığı ciddi atılımlarla bu alanda da öncü banka olmanın sinyallerini vermektedir. Bu vesileyle bankanın kredi işlem hacminde ve müşteri sayısında gün geçtikçe hatrı sayılır bir artış gerçekleşmektedir. Bu artışı sürdürebilir kılmak adına banka, özel kampanyalar düzenleyerek hem hali hazırdaki müşterileri memnun etme, hem de yeni müşteriler kazanma peşindedir. Bu kampayalardan bir tanesi de Garanti 10 bin TL kampanyasıdır. Garanti Bankası müşterileri bu kampanyaya başvurdukları takdirde ayda sade ve sadece 245 lira taksit ödeyerek ihtiyaçlarını giderebilecekler.

garanti-bankasi-kredi-faiz-oranlari.jpg

Bireyler bütçelerine en uygun krediyi bulmak için Garanti Bankası’nın internet sitesine girebilirler ve 10.000 TL kredi hesaplama tablosuna oradan ulaşabilirler. Garanti müşterileri aylık 245 liralık bir ödeme planıyla 10.000 TL’lik krediyi 60 ayda ödeyebilirler. 60 ay vadeyi uzun bulup 48 ay vadeyi tercih edenlerin ödeyeceği aylık tutar ise sadece 285 TL’dir.

Bu kredi fırsatından faydalanmak isteyen bireyler bankanın internet sitesinden ya da mobil şubesinden müracaatta bulunabilirler. Ayrıca banka şubesine giderek bireysel kredi uzmanları aracılığıyla yüz yüze kredi başvurusu yapabilirler. Kişiler müracaat günü içerisinde yanıt alacaklar, hatta aynı gün içinde kredilerini kullanmaya başlayabileceklerdir.

İlginizi Çekebilir:  Garanti Bankası Başvuru Durumu Sorgulama

Bayram ve Okul Masrafları Kapıda

Yaklaşan Kurban Bayramı ve çocukların okul masrafları düşünülünce Garanti, 10.000 TL kredi kampanyası müşterilerine hiç kuşkusuz ilaç gibi gelecektir. Düşük faiz ve uzun vade avantajları ile bu krediyi kullanan Garanti Bankası müşterileri hem ihtiyaçları giderebilir hem de bütçelerini sarsmadan rahatça geri ödemelerini yapabilirler.

Bütçe Sarsmayan 1.14’lük Faiz Oranı

Aylık sadece 245 TL taksit ile ödenecek olan bu kredinin akdi faiz oranı yüzde 1.14’tür. 60 aylık bir ödeme planıyla alınan kredinin anapara ve faizleri toplamı 14.725 TL’dir. Kredinin toplam maliyeti ve vade uzunluğu fazla gelenlere ise diğer seçenekler şunlardır. 10.000 TL kredi 48 ay seçeneğinin aylık ödenmesi gereken taksit miktarı 285 Türk Lirası olup toplam maliyet 13.705 Türk Lirası’na inmektedir. 10.000 TL kredi 36 ay seçeneğini seçen bir kişinin ödeyeceği aylık taksit miktarı 353 Türk Lirası olup, geri ödenmesi gereken toplam meblağ ise 12.730 Türk Lirası olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ