Garanti Kredi Borcu Yapılandırması

Paylaş
 

Ülkemizdeki büyük bankalardan bir tanesi olan Garanti bankası, kredi borcunuz var ise hizmet kalitesi açısından kredi borcunu yapılandırmak mümkün.

Bankalardan almış olduğunuz kredilerinizi vadesinde ödeyemez durumlarda olduğunuz zaman da, banka ile görüşerek, borcunuzun taksitlendirilmesi ve yeniden yapılandırılmasını talep edebilirsiniz. Garanti bankası, müşterilerine vermiş olduğu bireysel krediler, araç kredileri ve ev kredileri gibi kredi seçeneklerinde, müşterilerinin ödeme sıkıntısı çekmesi durumunda farklı imkânlar da sunmaktadır.

Kredi borçları nasıl yapılandırılır

Almış olduğunuz kredinizi ödeyemez durumlarda olmanız halinde, öncelikli olarak kredinizi almış olduğunuz bankanızın şubesi ile görüşmelisiniz. Ödemeler de sıkıntı yaşadığınızı ve ödeme planınızı yeniden yapılandırılmasını talep edebilirsiniz. Banka uygun görmesi halinde sizlerin kredi borçlarınızı, yeniden yapılandırmak için sistem üzerinden işlemlerinizi başlatır. Sizlere uygun olabilecek ödeme seçenekleri sunarak kredinizin kalan taksitlerini yeniden yapılandırır. Uzun vadeli ve düşük taksitli olarak yeniden yapılandır bileceğiniz kredilerinizi, daha kolay ödeyebilirsiniz.

Garanti bankası kredi borcunu yapılandırmak

Garanti bankası, kredi borcu yapılandırmasından müşterilerine oldukça kolay imkânlar tanımaktadır. Böylelikle garanti bankasından alınan kredilerin ödeme sorunları da ortadan kaldırılmış olmaktadır. Kredi borcu yapılandırmasında, müşterinin nasıl bir ödeme planına uyabileceği de özellikle sorulmaktadır. Farklı seçenekler ile almış olduğunuz kredilerinizi sıkıntı yaşamadan ödemiş olursunuz.

Kredi borcu yapılandırmasından kimler faydalanabilir

Kredi borç yapılandırmasından bankadan kredi kullanmış olan bütün müşteriler faydalanabilir. Kredi borcunu ödeyememiş olan ve icraya gitmemiş olan bütün kredi borçları yapılandırma işlemi tabi olabilir. Müşterilerin, kredi borçlarını yeniden yapılandırması için sadece şubeler ile görüşmeleri de yeterlidir. İcraya gitmemiş olan kredi borçları için müşterilerin, öncelikli olarak garanti bankasının kredinizi kullanmış olduğunuz şubesine gitmeniz yeterlidir. Almış olduğunuz kredinizin taksit tutarlarının daha düşmesi ve kredinizin de vadesinin uzanması ödeme de sizlere kolaylık sağlayacaktır.

garanti borç yapılandırma

garanti borç yapılandırma

Kredi borçlarının yeniden yapılandırılması nedeni ile birçok kredi kullanmış olan müşteriler, icraya düşmeden ve ticari sicili etkilenmeden ödemelerini yapabilmektedir. Garanti bankasının, müşterilerinin kredi notlarının düşük olmaması ve ticari sicilinin bozuk olmamasına önem göstermektedir. Alınmış olan kredilerin ödenemez durumlar da olması halinde garanti bankası yetkilileri tarafından aranılarak, kalan kredi borcunuzu yeniden yapılandırmaktadır. Yapılandırılan kredi borçlarınız sayesinde Kredi notunuzda da düşme olmamaktadır. Ticari sicilinizin de bu şekilde korunması ile ilerleyen zamanlar da yeniden kredi kullanabilmektesiniz.

DMCA.com Protection Status