Garanti Bonus Kredi Kartının Limitini Hızlıca Artırma

Paylaş
 

Kredi kartları doğru ve amaçlı bir şekilde kullanıldığı zaman hayatımızı kolaylaştırır. Kredi kartları günümüzde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Ülkemizde kredi kartlarının kullanılmadığı dönemlerde senetler bu işlemin yerini almaktaydı. Senetler işletme sahiplerine birçok sıkıntı çıkarabiliyordu. Market ve diğer alışverişlerde geçerli olmuyordu. Sadece yüksek meblağlı alışverişlerde kullanılabiliyordu.

Kredi Kartlarının Faydaları Nelerdir?

Kredi kartları mantıklı kullanıldığı zaman oldukça faydalı bir araçtır.

Kredi kartları ile taksitli alışveriş yapılabiliyor.

Market ve diğer mağazalardaki alışverişlerden faydalanıldığı gibi, faturaların ödenmesinde kullanılabiliyor.

İnternetten alışveriş yapılabiliyor.

Bankaların belli dönemlerde kredi kartlarına yaptığı kampanyalardan yararlanılabiliyor.

Yüksek meblağlı (beyaz eşya, mobilya) eşyaları taksitle alma imkânı sağlayarak tüketicinin alım gücünü arttırma imkânı veriyor.

Bonus Kartımın Limitini Nasıl Arttırabilirim?

Günümüzde en fazla kullanılan kredi kartlarından biri bonus karttır. Sağlamış olduğu kampanyalarla müşterilerinin alım gücüne destek olmaktadır. Gelir arttığı zaman ya da bazı ihtiyaçlar alınacağı zaman kredi kartlarının limiti yeterli olmamaktadır. Bankalar tüketicileri için birçok hizmet imkânı sunmaktadır. Bunlardan biri de kredi kartlarındaki limitlerin arttırılmasıdır. Tüketici kart limitini arttırmak istediği zaman bankaya başvurması yeterli olmaktadır.

*Garanti Bankasının şubesine gidilerek bir dilekçe yazılır. Maaş bordrosu da ekine yerleştirilir. Banka gerekli incelemeleri yaparak, uygun gördüğü takdirde kart limitini yükseltir.

*Bonus Kart limit artışında sms yöntemi de kullanılmaktadır. Bankaya bildirilen cep telefon numarası ile artırmak mümkün, kredi kartın son 6 hanesi, aylık gelir, istenilen limit birer boşluk bırakılarak mesaj bölümüne yazılır. 3340’a mesaj gönderilir. Kullanıcıların yurtdışında olması da sorun olmamaktadır. Yurt dışında bulunanlar 0532 752 33 40 nolu numaraya mesaj göndermesi yeterlidir.

*İnternet bankacılığını kullanan müşterilerde internet aracılığı ile bonus kart limit arttırma talebinde bulunur. Banka gerekli incelemeleri yaptıktan sonra limit artışını gerçekleştirir.

garanti kredi kartı limit

garanti kredi kartı limit

Yukarıdaki işlemler gerçekleştirildikten sonra limit değişikliğini öğrenmek için bankanın müşteri hizmetleri ile görüşülebilir.(444 0 333)

DMCA.com Protection Status