Garanti Bankası Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin en çok tercih ettikleri bankaların arasında yer alan Garanti Bankası kış kredisi kampanyası ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için müşterilerine farklı pek çok alternatif sunarken bunlardan biride Garanti SMS kredi hizmetidir. Pek,i Garanti Bankası SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti SMS Kredi Başvurusu

48 ay vadeli kredi kullanımı için ihtiyaç kredisi seçenekleri sunan Garanti Bankası SMS kredi hizmeti sayesinde müşterilerine şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunma imkanı sağlamaktadır. Bunun için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden kimlik numaranız, talep ettiğiniz kredi tutarı, kredi vadesi ve aylık belgelenebilir gelir tutarı bilgilerinin rakamlarla yazılarak 3390 numarasına gönderilmesi yeterli olacaktır.

Garanti Bankası Kredi Başvuru Sonucu 

Garanti Bankası kredi başvurusu SMS ile yapıldıysa bu durumda Garanti kredi başvuru sonucu aynı cep telefonuna yine kısa mesaj olarak gönderilecektir. Diğer kanallardan doldurulan Garanti Bankası kredi başvuru formu sonuçları için ise Garanti Bankası internet sitesi ve Garanti Bankası müşteri hizmetleri telefon numaraları üzerinden kredi sonuçları sorgulaması yapılabilmektedir. Bu nedenle Garanti kredi başvurusu sorgulama işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Garanti Kredi Başvurusu SMS Numarası 

Garanti Bankasının kredi başvuru hattı için kullandığı SMS Numarası olarak 3390 numarasını kullanmaktadır. Yani Garanti SMS kredi 3390 numarasını kullanmanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkündür. Buna ek olarak Garanti Facebook kredisi ve Garanti internet sitesi üzerinden de online kredi başvuru formu doldurmanıza olanak sağlanmaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

DMCA.com Protection Status