Garanti Bankası Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Paylaş
 

Kredi notumu öğrenmek istiyorum diyen kişilerin en çok tercih ettikleri kredi notu sorgulama yöntemlerinden biri de Garanti Bankası kredi notu öğrenme yöntemidir. Garanti Bankası kredi notum sistemi üzerinden notunuzu öğrenmeniz hem son derece basit hem de son derece güvenilirdir.

Garanti Bankası Kredi Notunu Öğrenme 

Kredi notumu öğrenmek istiyorum diyen kişilerin kullanabilecekleri yöntemler arasında yer alan Garanti Bankası kredi notu sorgulama hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri iki farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki Garanti Bankası şubeleri üzerinden not sorgulamasında bulunmaktır. Bunun için Garanti Bankası şubeleri üzerinden kredi notunu öğrenmek istediğiniz şubeyi seçerek kimlik belgeniz ile ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Garanti Bankası Kredi Puanı Sorgulama 

Kredi notumu öğrenmek istiyorum diyen kişilerin kullanabilecekleri bir diğer yöntem ise Garanti Bankası internet şubesi üzerinden not sorgulamasında bulunmaktır. Bunun için Garanti Bankası internet bankacılığı hizmetine giriş yaptıktan sonra krediler bölümünü ziyaret ederek burada yer alan Findeks kredi notu sorgulama linkini tıklamanız ve açılan sayfada işleme onay vermeniz yeterli olacaktır.

Garanti Bankası Kredi Notu Kaç Olmalı? 

Garanti Bankası kredi paketlerinden yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka belirli bir kredi notu ortalaması seviyesine sahip olmaları gerekmektedir. Garanti Bankası düşük kredi notu ortalamasına sahip olan müşterilerine kredi onayı için uzun sigortalılık süresi ve yüksek maaş tutarı gibi kriterler aranmaktadır. Bu kriterleri taşımayan kişilerin ise yüksek kredi notu ortalaması şartları aranmaktadır.

DMCA.com Protection Status