Garanti Bankası Kredi Borcu Sorgulama

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kredi kartları, o anda nakit olarak karşılamak istemediğimiz ya da nakit açıdan tek seferlik ödemeler yapmak istemediğimiz anlarda sundukları taksit fırsatı ve ödeme tarihlerinin belli olması ile doğru ve bilinçli kullanıldığı takdirde bütçe planlamasına yardımcı olmaları gibi özellikleri barındırarak alışveriş yapan kişilerin kullanmayı tercih ettiği banka araçlarındandır. Garanti bankası, aktif müşteri yoğunluğunun çok fazla olmasından dolayı işleyiş ve iş yönetimi konusunda da yoğunluklarında da artış göstermiştir.

Bununla birlikte sistematik şekilde işleyiş ve hizmetlerine devam edebilmek için teknolojik alt yapılara başvurmakta çareyi bulmuştur. Kredi kartınıza ait sorgulamalar için birçok seçenek mevcut bulunmaktadır. Fakat önemli olan hızlı ve kolay biçimde istenilen bilgilere ulaşmaktır. Bu anlamda Garanti Bankası kredi kartı borcu sorgulamayı online ortamda garanti bankasına ait platformdan kolaylıkla yapmak mümkün olmaktadır. Garanti Bankası Anında Bilgi Servisi, 3340 Anında Bilgi Servisi ile son ödeme tarihi, güncel ve ekstre borç bilgisi, kullanılabilir limit oranı gibi Bonus Card, Money Card, Miles&Smiles ve American Express Card‘ınız ile ilgili bilgilere en kısa sürede, pratik biçimde ulaşabilirsiniz.

Ya da cep telefonunuzun mesaj bölümüne “bilgi” yazarak kredi kartınıza ait son dört rakamını ekleyerek 3340’a mesaj attığınız anda; Mevcut kullanabileceğiniz limit, mevcut birikmiş bonus, dönem içi harcama tutarı, gelecek ekstre kesim tarihi gibi bilgileri cep telefonunuza kısa mesajla hemen gönderilecektir. Ayrıca Garanti Bankası ekstrelerinize e-mail olarak da ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz. E-mail ekstre talebinizi SMS, 444 0 333 no’u Alo Garanti’den, Garanti İnternet Şubesi ya da size en yakın Garanti şubelerinden istediğiniz anda öğrenmeniz mümkün. Kartınızın ekstrelerini e-mail ekstre ile almak için ASIL yazıp e-mail adresinizi ve doğum yılınızı 3340’a göndermeniz yeterli olmaktadır. Sizler de bu yöntemlerin birinden faydalanarak garanti bankası kredi borcu sorgulama işinizi zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status