Garanti Bankası Kredi Başvurusu

Paylaş
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

1946 yılında bankacılık sektörüne giren Garanti Bankası, 2016 yılında Türkiye’nin en büyük ikinci bankası olmayı başarmıştır. KOBİ, kurumsal, bireysel, ticari, özel ve ödeme sistemleri gibi bankacılık sektörü ile ilgili birçok alanda başarılı faaliyetlere imza atan Garanti Bankası, iştirakleri aracılığıyla, finansal kiralama, faktöring, bireysel emeklilik, hayat sigortası, yatırım gibi daha birçok iş kolunda başarılı yatırımlar yaparak, her alanda başarısını kanıtlamıştır.

Açtığı birçok şube, teknolojik alt yapısı çok güçlü ATM’leri, internet ve telefon bankacılığı, geniş ürün seçenekleri ile, müşteri beklentilerini karşılayan ve müşteri memnuniyeti ile güvenini kazanan Garanti Bankası, müşteri odaklı çalışmaları ile dikkat çekmektedir.

Garanti Bankası’nın, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini düşünerek hazırladığı bireysel krediler, birbirinden özel fırsatları da beraberinde getirmektedir. Garanti Bankası’nın emeklilere özel bireysel kredisi, emeklilere, düşük faizli kredi kullanma olanağı sağlamakta ve sadece kimlik belgesi ile kolaylıkla başvuru yapılabilir. Eğitim ve öğretime destek için düşünülen bireysel kredi ise, eğitim öğretim masrafları kolaylıkla karşılanabilirken, özel okula giden öğrenciler için, her özel okula özel hazırlanmış olan bu kredi, okul taksitlerinin daha kolay ve daha düşük faizli ödenmesine yardımcı olur. 100.000,00 TL’ye kadar kullanılabilen eğitim kredisi, 48 aya varan vadelerle, çok cazip şartlarda ödenebilmektedir. Garanti Bankası’ndan daha önce hiç kredi kullanmamış kişilere özel olarak verilen ilk kredim, 100.000,00 TL’ye kadar ve bu krediye özel faiz indirimli olarak kullanabiliyor.

Garanti Bankası kredi başvurusu, Garanti Bankası şubelerinden, gerekli belgeler sunularak yapılabildiği gibi, Garanti Bankası’nın internet şubesinden, telefon bankacılığından ya da SMS yoluyla ön onay alınarak da, kolay ve hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Ön onayı olumlu gelen kredi başvuruları için, daha sonra Garanti Bankası şubesine, istenen evraklarla gidilerek, kredi kolayca alınabiliyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

code

DMCA.com Protection Status